مهاجرت به کانادا و تحصیل در کانادا  Study in Canada
۱۹ آذر

مهاجرت به کانادا و تحصیل در کانادا Study in Canada

مهاجرت به کانادا و تحصیل در کانادا Study in Canada

کانادا بیش از ۴۰۰،۰۰۰ دانشجوی بین المللی در حال حاضر در برنامه های تحصیلی در سراسر کشور ثبت نام کرده است. نه تنها افرادی کهمهاجرت به کانادا و تحصیل در کانادا Study in Canada  را انتخاب می کنند، از تحصیل در سطح جهانی لذت می برند – دانش آموزان و فارغ التحصیلان نیز در مسیری قرار دارند که ممکن است منجر به شغلی شگرف و سکونت دائمی در کانادا شود.

مسیر مطالعه برای حل و فصل در کانادا می تواند به سه صورت خلاصه شود:

فرا گرفتن. بدست آوردن. ماندن.
بیایید پیدا کنیم که چگونه مهاجرت به کانادا و تحصیل در کانادا Study in Canada همه کار می کند.

فرا گرفتن
بدست آوردن
ماندن

مهاجرت به کانادا و تحصیل در کانادا Study in Canada
مهاجرت به کانادا و تحصیل در کانادا Study in Canada

فرا گرفتن

بسیاری از دانشجویان بین المللی در کانادا انتخاب می کنند تا در مورد مقصد های بالقوه دیگر مانند ایالات متحده، انگلستان، استرالیا و فرانسه مطالعه کنند زیرا کانادا مزایای خاصی را ارائه می دهد که ممکن است در جای دیگری در دسترس نباشد.

دانشجویان بین المللی در کانادا می توانند در طول ترم و حداکثر تا ۲۰ ساعت در هفته در طول ترم تحصیلی کار کنند و هزینه تحصیل در کانادا، حتی برای دانشجویان بین المللی، کمتر از سایر کشورها است. همسر یا همسر مشترک یک دانشجوی بین المللی ممکن است دانشجو در کانادا باشد. نه تنها، همسران و همسران ممکن است مجوز کار باز کنند، به آنها اجازه می دهد هر ساعت کار خود را برای هر کارفرما انجام دهند. دانش آموزان بین المللی کانادا می توانند فرزندان خود را به کانادا برسانند و بچه ها می توانند در یکی از پایه های عمومی کانادا مدارس بدون نیاز به مجوز تحصیلی خود. بزرگترین شهرستانهای کانادا از رتبه بندی دانشگاه های جهان QS در میان بهترین شهرهای دانش آموزی رتبه بندی شده اند. مونترال بهترین شهر دانشجویی در جهان و ونکوور و تورنتو را به مراتب پشت سر گذاشته است. دانش آموزان می توانند در کانادا کار کنند به سه سال اجازه می دهد تا مجوز کار مجدد پس از فارغ التحصیلی (به زیر «درآمد» زیر مراجعه کنید). به جای بستن درب به فارغ التحصیلانی که تحصیلات خود را در کانادا انجام می دهند و یا چیزهای فوق العاده دشوار می کنند، مسیرهای اقامت دائم را برای دانشجویان و فارغ التحصیلان فراهم آورید .
مک گیل در مرکز شهر مونترال، با دانشگاه مک گیل در پس زمینه. مونترال اخیرا رتبه بهترین دانشجوی شهر در جهان را داشت.
به نظر می رسد خوب، آیا این نیست؟ اما به یاد داشته باشید، این یک خیابان دو طرفه است. دانش آموزان آینده نگر باید چند مرحله را قبل از اینکه سود بسیاری داشته باشند دنبال می کنند.

برنامه تحصیلی مناسب و کالج / دانشگاه را پیدا کنید
صدها نفر از موسسات را انتخاب کرده اند. شما ممکن است قبلا برخی ایده دارید که کدام بخش های تحصیلی برای شما مهم هستند یا یکی از اولویت های مربوط به نوع موسسه و محل.

دانشگاه ها کانادا ارائه می دهد پایگاه داده قوی برای شروع جستجوی خود را. کالج ها و موسسات کانادا همچنین دارای یک ابزار طراحی شده برای پیدا کردن برنامه های تحصیلی. مجله Maclean ارائه می دهد برخی از توصیه های عالی در انتخاب دانشگاه مناسب برای شما است. همچنین ما این مقاله مفید در پیدا کردن برنامه تحصیلی مناسب در کانادا برای شما. مطمئن شوید که این DLI است
دانشجویان بین المللی برنامه ریزی برای تحصیل در کانادا برای مدت بیش از شش ماه نیاز به اجازه تحصیلی دارند. متقاضی تحصیلی نیاز به یک نامه پذیرش از موسسه آموزشی تعیین شده (DLI) دارد. DLI یک نهاد است که توسط یک دولت استانی یا ارضی برای میزبانی دانشجویان بین المللی تصویب شده است. لیست DLI به طور مداوم تغییر می کند.

پذیرفتن
گام بعدی این است که به کالج یا دانشگاه منتقل شود. دانش آموزان آینده نگر باید توجه داشته باشند از مهلت های برنامه، الزامات زبان بالقوه و یا سایر شرایط ورودی، و تا چه حد، برنامه تحصیلی انتخابی شامل آموزش از راه دور است. این ممکن است در درخواست مجوز مطالعه، یا در مرحله بعد، اگر درخواست برای مجوز کار پس از فارغ التحصیلی، مهم است.

نامه پذیرش
داشتن یک نامه پذیرش از DLI بسیار مهم است. بدون این سند، ممکن است مجوز مطالعه مجاز نباشد.

مجوز تحصیل
این سند توسط مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) صادر می شود که به شما اجازه می دهد تا در کانادا در برنامه تحصیلی خود تحصیل کنید.

مهاجرت به کانادا و تحصیل در کانادا Study in Canada
مهاجرت به کانادا و تحصیل در کانادا Study in Canada

بدست آوردن

اقتصاد کانادا بسیار متنوع و در حال رشد است. به عنوان یک فارغ التحصیل که تصمیم به مطالعه کانادا داشتید می توانید بخشی از آن باشید.

همانطور که در بالا ذکر شد، دانش آموزان بین المللی می توانند قبل از فارغ التحصیلی به نیروی کار کانادا وارد شوند. این امر به آنها امکان می دهد که درآمد کسب کنند، تجربه کاری با ارزش کانادا را ایجاد کنند و ارتباطات حرفه ای ایجاد کنند تا بتوانند در آینده به فرصت ها منجر شوند.

با این حال، فرصت های بزرگ کسب درآمد، در شرایط پولی و شبکه ای، با مجوز کار پس از فارغ التحصیلی همراه است.

مجوز کار پس از فارغ التحصیلی مجوز کار باز است که اجازه می دهد فارغ التحصیلان برای کارفرمایان در هر نقطه در C کار کنند

اجازه کار کار پس از فارغ التحصیلی یک مجوز کار باز است که اجازه می دهد فارغ التحصیلان تا سه سال برای کارفرمایان در هر کجا در کانادا کار کنند. این نشان دهنده یک فرصت منحصر به فرد برای ایجاد یک زندگی دراز مدت در کانادا است.

ماندن

احمد حسن، وزیر مهاجرت در ماه نوامبر سال ۲۰۱۷، اعلام کرد برنامه برنامه ریزی بلندپروازانه چند سالۀ مهاجرت کانادا، که دانشجویان و فارغ التحصیلان بین المللی “نامزد عالی برای اقامت دائم هستند، زیرا قبلا به کانادا پیوستند. آنها کشور ما را خوب می شناسند. آنها صحبت می کنند، اگر نه هر دو، از زبان رسمی ما، و به طور کلی تجربه کار است. بنابراین ما اطمینان داریم که آنها به خوبی ادغام خواهند شد. ”

اما چگونه این ادغام در عمل عمل می کند؟ تحت بسیاری از سیستم های و برنامه های مهاجرت اقتصادی کانادا، دانشجویان و فارغ التحصیلان بین المللی دارای مزایای واضح هستند.

اکسپرس ورودی

راننده اصلی مهاجرت اقتصادی سیستم ورود اکسپرس است که از طریق آن IRCC انتخاب مجدد دائم جدید را بر اساس اولویت مدیریت می کند. سه راه برای ورود به صندوق اکسپرس ورودی کاندیداها وجود دارد:

کلاس تجربه کانادا (CEC)

این یک برنامه مهاجرت سریع برای افرادی است که تجربه کار اخیر در کانادا را در اشغال ماهرانه دارند. فارغ التحصیلان نامزد اصلی هستند، با توجه به این که می توانند یک اجازه کار باز برای حداکثر سه سال کسب کنند – زمان زیادی برای ایجاد تجربه مورد نیاز برای CEC.

کلاس کارآفرین فدرال (FSWC)

برای واجد شرایط بودن، کاندیدان به ۶۷ امتیاز نیاز دارند. نقاط قابل دسترس برای مطالعه قبلی در کانادا و تجربه کار در کانادا وجود دارد. شبکه نقاط FSWC نیز جوانان را با مهارت های زبان ترجیح می دهد، و بیشترین دانش آموزان و فارغ التحصیلان را از مزایایی برخوردار می سازد.

کلاس تجاری فدرال (FSTC)

این برنامه برای متقاضیان واجد شرایط، نیازمند نامزدی برای ارائه پیشنهاد شغلی تمام وقت در یک تجارت ماهرانه از دو کارفرمای کانادایی یا یک گواهی تحصیلی از مقامات استان یا اداره کانادایی است. در این راستا دانشجویان و فارغ التحصیلان معامله فرصت خوبی برای ایجاد ارتباط در کانادا می باشند.

در نوامبر ۲۰۱۶، IRCC تغییرات قابل توجهی را در چگونگی رتبه بندی نامزدها در استخر تحت سیستم رتبه بندی جامع (CRS) ایجاد کرد. تحت سیستم های پیشرفته، دانش آموزانی که در کانادا تحصیل می کنند، علاوه بر امتیاز دریافت شده برای سطح تحصیل، به میزان ۳۰ امتیاز اضافی CRS دریافت می کنند. این ابتکار موجب افزایش چشمگیر سهم فارغ التحصیلان در دریافت دعوتنامه برای درخواست اقامت دائم (ITA) شده است.

مهاجرت به کبک

همچنین راه های اقامت دائم از طریق استان ها وجود دارد. بیایید با کبک شروع کنیم، که سیستم مهاجرتی متمایز را اجرا می کند.

برنامه تجربه کبک

برنامه تجربه کوبیک یا PEQ (Program de l’expérience québécoise) دانشجویان بین المللی را فرصتی برای شروع پروسه مهاجرت خود را قبل از اتمام تحصیلات خود فراهم می کند، امتیاز دیگری که در سایر استان ها و یا در سطح فدرال اعطا نمی شود.

برنامه کار ماهر کبک

تحت QSWP، فارغ التحصیلان برنامه های تحصیلی در کبک می توانند تعداد قابل توجهی از نقاط را از طریق منطقه آموزش و اقامت قبلی در عوامل کبک بدست آورند. بر خلاف PEQ، فارغ التحصیلان با توانایی محدود یا بدون فرانسوی ممکن است واجد شرایط درخواست شوند.

برنامه های نامزد استان

استان های کانادا می توانند از طریق برنامه نامزدهای ولایتی (PNP) نامزد افراد برای اقامت دائم شوند. الزامات واجد شرایط بودن استان ها برای این برنامه ها به طور کلی برای افرادی که تحصیل در کانادا را انتخاب می کنند، مطلوب است؛ چرا که این مهاجران با تحصیلات بالا نیز دارای مهارت های زبان و تجربه در یک جامعه محلی هستند.

استان هایی که بیشترین دانش آموزان را در این زمینه تجربه می کنند – انتاریو، بریتیش کلمبیا – جریان های PNP را برای دانشجویان و فارغ التحصیلانی که مایل به گذراندن اقامت دائمی هستند، مانند بسیاری از استان های دیگر نیز اختصاص داده اند.مهاجرت به کانادا و تحصیل در کانادا Study in Canada راه را برای دریافت اقامت دائم شما هموار می کند.

گاهی اوقات این جریانهای PNP ممکن است راهی برای اقامت دائم برای دانش آموزان یا فارغ التحصیلان فراهم کنند که ممکن است تحت شرایط اکسپرس ورودی واجد شرایط باشند یا اگر مجبور به ورود به استخر باشند، تلاش برای رسیدن به آستانه برش CRS در اکسپرس ورودی تساوی.

برخی از جریانهای PNP مهاجرت به کانادا و تحصیل در کانادا Study in Canada دارای جنبه های جالبی هستند که ممکن است جذاب باشند. مثلا:

تحت PNP BC، فارغ التحصیلان موسسات در سراسر کانادا ممکن است اعمال شوند، حتی اگر آنها در BC تحصیل نکنند. مدرسان و فارغ التحصیلان PhD در انتاریو ممکن است بدون پیشنهاد شغلی به OINP اعطا کنند. نووا اسکاتا دارای یک جریان کارآفرین بین المللی است، اختصاص داده شده به کمک به فارغ التحصیلان کارآفرینان در استان می باشد.مهاجرت به کانادا و تحصیل در کانادا Study in Canada تجربه ای برای جهانی شدن اشتغال شما است.
این فقط چند گزینه PNP برای دانشجویان و فارغ التحصیلان است. برای کسب اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا و تحصیل در کانادا Study in Canada با ما تماس بگیرید.۰۲۱-۲۶۱۱۶۶۹۱