مهاجرت به کانادا و زندگی در ساسکاچوان کانادا Saskatchewan
۱۳ دی

مهاجرت به کانادا و زندگی در ساسکاچوان کانادا Saskatchewan

مهاجرت به کانادا و زندگی در ساسکاچوان کانادا Saskatchewan

در این مقاله استان زیبای ساسکاچوان را به شما عزیزانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارید معرفی می کنیم. این استان با کوههای سربرافراشته و آب و هوای کوهستانی مطلوب عزیزانی است که از زندگی در شهرهای بزرگ فراری شده اند. برنامه مهاجرت به کانادا و انتخاب استان مقصد که مورد تایید و مقبول شما و خانواده تان باشد فرآیند پیچیده و سختی نیست ؛اگر با ما همراه باشید!!ما با معرفی استان های کانادا و همچنین شرایط نامزدی آنها شما را در این فرآیند و انتخاب بهترین استان و برنامه یازی می رسانیم.با پاد همراه باشید!

ساسکاچوان دارای رشته های کوههای وسیع و فضاهای باز است،استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan  در بخش مرکزی کشور کانادا است و یکی از دو استانی است که به طور کلی جزه مناطق محروم هستند. استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan  دارای ۶۵۱،۹۰۰ کیلومتر مربع و جمعیت بیش از ۱ میلیون نفر است. ۷۰٪ در نیمه جنوبی استان زندگی می کنند. پایتخت آن رجینا است.

آب و هوا Humid Continental، با تابستان های گرم و مرطوب، و زمستان های سرد است. شخم زدن در دمای زیر صفر معمول است.

هزینه زندگی در استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan

بسیاری از مهاجران به دلیل هزینه های پایین و مقرون به صرفه برای زندگی در ساسکاچوان تصمیم می گیرند که به ساسکاچوان مهاجرت کنند. درآمد متوسط ​​برای ساکنان اینجا حداقل ۱۰ دلار کانادایی است و هزینه های مسکن یک خانه متوسط در رجینا ۲۹۷،۰۰۰ دلار است.

ساسکاچوان یک سنت قوی از برنامه های اجتماعی دولتی دارد که سهم مهمی در حفظ سطح بالای زندگی برای همه ساکنین استان دارد.

اقتصاد استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan

از اواخر قرن نوزدهم، اقتصاد بر تولید کشاورزی و دامداری متمرکز شده است. ساسکاچوان مقدار قابل توجهی از گندم، جو و غلات دیگر تولید می کند و تنها آلبرتا گوشت گاو تولید می کند. در طول قرن بیستم، حفاری نفت و استخراج گاز طبیعی نیز مهم بوده است. گردشگری، به شکل شکار، ماهیگیری، پیاده روی و کمپینگ نیز یک صنعت پررونق است.

جمعیت شناسی استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan

بزرگترین گروه قومی استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan از کشور آلمان است، به دنبال آن انگلیسی، ایرلندی و اسکاتلند است. برخی از مهاجرت ها، بیشتر به لطف تولید محصولات کشاورزی در زمینه های مختلف وجود دارد. در اکثر موارد، ۸۷ درصد جمعیت زبان انگلیسی صحبت می کنند، و زبان های آلمانی و بومی تنها ۵ درصد است.

اعتقادات پروتستان و کاتولیک اکثریت ساکنان ساسکاچوان را دنبال می کنند، اما به عنوان یک جامعه چند فرهنگی، مکان های عبادت زیادی در سراسر استان وجود دارد که به انتخاب گسترده ای از ادیان دیگر می پردازد.

مهاجرت به کانادا و زندگی در ساسکاچوان کانادا Saskatchewan
مهاجرت به کانادا و زندگی در ساسکاچوان کانادا Saskatchewan

تحصیلات استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan

تا سال های ۱۹۴۰، بیشتر مدارس ابتدایی و متوسطه در یک مرکز خلاصه می شد. امروزه، ساسکاچوان با بیش از ۱۹ کالج توسعه یافته است، که همه در زمینه های نسبی خود بسیار عالی هستند.

دانشگاه ساسکاچوان و دانشگاه رجینا یکی از موسسات آموزش عالی در کانادا هستند که دوره های متنوعی را برای دانش آموزان محلی و بین المللی ارائه می دهند. تعهد به حفظ و جشن فرهنگ بومیان در دانشگاه ساسکاچوان، با کسب و کار، هنر و علوم و بسیاری از دوره های دیگر طراحی شده  و برای آموزش جوانان در مورد فرهنگ رشد و گسترش داده می شود .

جاذبه های استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan

جاذبه های اصلی ساسکاچوان ۱۰۰،۰۰۰ دریاچه های بی نظیر، هزاران مایل از رودخانه ها و جریان های زیبا و جنگل های فراوان پر از حیات وحش است. کمپینگ، پیاده روی، قایقرانی / قایقرانی، شکار و امکانات ماهیگیری تقریبا بی حد و حصر است.

فقط چهار گالری هنری و موزه در ساسکاچوانوجود دارد، که همه در رژینا یا ساسکاتون وجود دارد.

برنامه های نامزدی استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan

برنامه نامزدی مهاجرتی ساسکاچوان (SINP) برنامه های کاربردی تحت دسته های زیر را می پذیرد:

ورودی اکسپرس ساسکاچوان    Saskatchewan Express Entry
طبقه کارگر ماهر بین المللی    International Skilled Worker Category
ساسکاچوان تجربه رده      Saskatchewan Experience Category
کارآفرین و رده مزرعه    Entrepreneur and Farm Category

برنامه نامزد مهاجرت ساسکاچوان (SINP) چیست؟

SINP یک برنامه مهاجرتی است که مهاجران احتمالی را که مهارت و تجربه مورد نیاز بازار کار ساسکاچوان را دارند مورد هدف قرار می دهد.به متقاضیانی که نامزد شده و دریافت گواهی نامزد استان ساسکاچوان را دارند، اجازه اقامت دائم کانادا را می دهند. برنامه نامزد مهاجرت ساسکاچوان (SINP)اجازه می دهد تا برنامه های کاربردی بسیار سریعتر از سایر برنامه های مهاجرت کانادا به کار گرفته شوند. علاوه بر این، چهار دسته عمده وجود دارد که کارگران ماهر می توانند تحت SINP درخواست کنند. این دسته بندی ها به صورت کامل و مفصل به همراه زیر شاخه هایشان در برنامه های نامزدی استان ساسکاچوان کانادا Saskatchewan شرح داده می شود.

چه شغل برای SINP واجد شرایط است؟

موقعیت های شغلی کارآفرینی که طبق طبقه بندی ملی شغلی (NOC) واجد شرایط هستند عبارتند از:

سطح O: موقعیت های مدیریت؛
سطح A: موقعیت حرفه ای؛ و
سطح B: مشاغل فنی
علاوه بر این، ساسکاچوان دارای برنامه های ویژه ای برای رانندگان کامیون های سنگین  و کارگران ماهر در صنعت مهمانداری است.

آیا می خواهید به کانادا بروید؟ ما تقاضای ویزای شما را ساده می کنیم. با کارشناسان ما تماس بگیرید تا فرایند درخواست ویزای کانادا را آغاز کنید.۰۲۱-۲۶۱۱۶۶۹۸ موسسه پاد