مهاجرت به کانادا و زندگی در سرزمین های شمال غربی کانادا (Northwest Territories)
۲۹ آبان

مهاجرت به کانادا و زندگی در سرزمین های شمال غربی کانادا (Northwest Territories)

در این مقاله سرزمین رویایی ،سرزمین های شمال غربی کانادا (Northwest Territories)را برای علاقمندان به مهاجرت به کانادا که خواستار زندگی در آب و هوای کوهستانی و کار در معادن طلا و الماس معرفی می کنیم .زندگی در سرزمین های شمال غربی کانادا با توجه به شرایط  اقلیم و آب و هوای منطقه ای آن بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

مهاجرت به کانادا و زندگی در سرزمین های شمال غربی کانادا (Northwest Territories)

سرزمین های شمال غربی(Northwest Territories) در شمال کانادا واقع شده است، زندگی در سرزمین های شمال غربی رویای هر کانادایی است. این استان بخش زیبایی از کانادا است و دارای بزرگترین دریاچه بزرگ خاجی است به متراژ ۳۱،۱۵۳ کیلومتر مربع است.

به طور کلی این استان یکی از بزرگترین استان های کانادا در مساحت  ۱،۳۰۰،۰۰۰ کیلومتر مربع است، در حالیکه این استان وسیع تنها ۴۰ هزار نفر جمعیت دارد. پس از کشف طلادر استان شمال غربی، شهر یلوناوف در سال ۱۹۳۴ تأسیس شد و از آن زمان به یک مرکز کوچک و پرانرژی کسب و کار تبدیل شده است.

این استان توسط قلمرو یوکان به غرب، نونواوت به شرق و اقیانوس اطلس شمالی به شمال محدود شده است. تابستان ها کوتاه و سرد هستند، در حالی که زمستان ها طولانی و سخت هستند. مانند Nunavut، حدود ۲۵ درصد از مناطق شمال غربی بالای دایره قطب شمال است.

هزینه زندگی در مناطق شمال غربی کانادا

واقعیت زندگی در سرزمین های شمال غربی این است که استان نسبتا منزوی و دودر افتاده است و هزینه های حمل و نقل بر قیمت خرید عمومی اثر می گذارد. اگر چه این قیمت ها می تواند بالا باشد، حقوق و دستمزد در هر ساعت در کانادا حداقل ۱۰ دلار است. سرزمین های شمال غربی، کارگران ماهر را تشویق می کنند که با پرداخت یک جایزه یا مکمل به متقاضیان، به سرزمین های شمالی مهاجرت کنند.

اقتصاد در مناطق شمال غربی کانادا

در حال حاضر اقتصاد مبتنی بر استخراج نفت و گاز طبیعی، و همچنین استخراج طلا و الماس است. این زمین غنی از منابع است و بنابراین معادن یکی از آثار مهم در این منطقه است. در کل، مهاجران از امکانات مختلف در زمینه معدن و همچنین صنعت حمل و نقل و جواهرات لذت می برند.

جمعیت شناسی در مناطق شمال غربی کانادا

اکثریت مردم در سرزمین های شمال غربی بومی هستند، در حالی که بقیه مردم انگلیسی، فرانسوی، ایرلندی، اسکاتلندی و آلمانی هستند. استان منحصر به فرد دارای ۱۴ زبان شناخته شده است، با این حال انگلیسی به عنوان زبان رسمی باقی می ماند. برخی از زبانهای بومی عبارتند از Chipewyan، Cree و Inuktitut.

گروه کوچکی  کمتر از ۳۰۰۰ مهاجر از سراسر جهان تصمیم می گیرند که در سرزمین های شمال غربی زندگی کنند و بزرگترین گروه از مردم فیلیپین و انگلیس می باشند. بیش از نیمی از جمعیت از مذاهب کاتولیک و پروتستان پیروی می کنند، گرچه بسیاری از ادیان دیگر شامل سیک، بودیسم و ​​هندو هستند.

به دلیل فرصت های شغلی در زمینه معدن و حمل و نقل در قلمرو نزدیک ۲۰،۰۰۰ جمعیت کوچک در استان یولونویف استان زندگی می کنند.

زندگی در سرزمین های شمال غربی کانادا (Northwest Territories)
مهاجرت به کانادا و زندگی در سرزمین های شمال غربی کانادا (Northwest Territories)

تحصیلات در مناطق شمال غربی کانادا

در مناطق شمال غربی تنها دو دانشکده وجود دارد؛ کالج آورورا و کالج آکادمی یادگیری.برای زندگی در سرزمین های شمال غربی کانادا  این موضوع را مد نظر قرار دهید که هر دو کالج برنامه های محدود، عمدتا در حسابداری، فناوری اطلاعات، اداره امور تجاری و اداری ارائه می دهند. برای کسانی که علاقه مند به مطالعه مدیریت کسب و کار هستند، سرزمین های شمال غربی به عنوان یک فرصت عالی دانشگاهی با انتخاب متنوع برنامه های جالب در نظر گرفته می شود.

جاذبه های مناطق شمال غربی

مانند دیگر قلمروها، جاذبه های اصلی فعالیت های فضای باز مانند ماهیگیری، اردو زدن، شکار، کوه نوردی، سورتمه کشی و تماشای حیات وحش است که زندگی در سرزمین های شمال غربی کانادا را برای مهاجرین جذاب نموده است. فعالیت های ورزشی نیز در این استان متنوع هستند، با فعالیت های سرگرم کننده برای همه سنین ، زندگی آرام و راحت است. ارائه یک منطقه فوق العاده برای در نظر گرفتن خانه جدید خود را از ما در سرزمین های شمال غربی کانادا از ما بخواهید.

برنامه های نامزدی مناطق شمالی شمال غربی

برنامه نامزدی مناطق شمال غربی (NTNP) برنامه های تحت چهار دسته را پذیرفته است:

کارگر ماهر  Skilled Worker
کارگر تاثیرگذار بحرانی  Critical Impact Worker
کارآفرین   Entrepreneur
کسب و کار خود کار    Self-Employed Business

اگر زندگی در سرزمین های شمال غربی کانادا را انتخاب نموده اید ؛لطفا شرایط نامزدی در سرزمین های شمال غربی کانادا را نیز مطالعه نمایید . و در صورت داشتن شرایط نامزدی با ما تماس بگیرید تا شما را به سرزمین رویاهایتان برسانیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.۰۲۱-۲۶۱۱۶۶۹۸-۰۲۱۲۶۱۱۶۶۹۱