مهاجرت به کانادا و زندگی در نیوفاندلند و لابرادور کانادا Newfoundland and Labrador
۶ آذر

مهاجرت به کانادا و زندگی در نیوفاندلند و لابرادور کانادا Newfoundland and Labrador

مهاجرت به کانادا و زندگی در نیوفاندلند و لابرادور کانادا Newfoundland and Labrador

زندگی خانوادگی در کانادا و زندگی در استان نیوفاندلند و لابرادور می تواند تجربه خوش آیندی در یک سرزمین رویایی را برایتان به ارمغان بیاورد.نیوفاندلند و لابرادور کانادا Newfoundland and Labrador یک استان منحصر به فرد در ساحل شرقی کانادا واقع شده است ، منطقه نیوفاندلند و لابرادورشامل جزایر و جمعیت کوچکی از بیش از نیم میلیون نفر است که عمدتا در شبه جزیره Avalon اقامت دارند. پایتخت سنت جونز در قسمت شمالی استان واقع شده است.

این استان  یک منطقه وسیع  به وسعت  ۴۰۵،۲۱۲ کیلومتر مربعمی باشد .، این استان دارای آب و هوایی متنوع است که از جنوب غربی تا تاندرا قطب شمال در شمال لابرادور گسترده شده  است. آب و هوای نیوفاندلند دریایی قاره ای است و بسیار ملایم است. این سرزمین تا حدودی کوهستانی است با کوه های برافراشته نیوفاندلند که در انتهای شمالی کوه های آپالاچی قرار دارد.

این استان ناحیه ۱ منطقه کانادا است که  زبان آن ۹۷٪ زبان انگلیسی را به عنوان زبان اصلی خود دارد.

هزینه زندگی در نیوفاندلند و لابرادورNewfoundland and Labrador

نیوفاندلند و لابرادور کیفیت عالی و مقرون به صرفه از زندگی را ارائه می دهد. هزینه زندگی در این استان در مقایسه با بسیاری از مراکز بزرگتر در کانادا مانند تورنتو و ونکوور بسیار پایین است.

اگر چه استان دارای درآمد متوسط ​​پایین برای خانواده های نیوفاندلند با حداقل دستمزد اجباری ۱۰٫۰۰ دلار در ساعت است، هزینه های مسکن و گرمایش، و نیز هزینه های زندگی به طور کلی، در این میان کمترین میزان هزینه های زندگی در کانادا است.

اقتصاددر نیوفاندلند و لابرادور کانادا Newfoundland and Labrador

نیروی اصلی برای اقتصاد نیوفاندلند و لابرادور، شیلات عالی آن است. معدن، به ویژه سنگ آهن، حدود ۵۰ درصد از کالاهای آهن کانادا را با مخازن نفتی دریایی تولید می کند که ۲۰ درصد از تولید ناخالص داخلی این استان را تامین می کند.

نیوفاندلند و لابرادور مهاجران را با امکانات فراوان در زمینه های ماهیگیری و منابع  دعوت به مهاجرت  می کند. با توجه به غنای زمین در منابع ذکر شده، نیازمندی های مداوم برای کارگران ماهر وجود دارد.

جمعیت شناسی در نیوفاندلند و لابرادور کانادا Newfoundland and Labrador

ساکنان نیوفاندلند و لابرادور کانادا به شدت به عنوان “Newfoundlanders” و “Labradorians” شناخته می شوند، با جمعیت فوق العاده متنوع از جزایر بریتانیا (انگلیسی، ایرلندی و اسکاتلند)، آسیای جنوبی، چینی و مردم بومی. مذهب غالب پروتستان در ۵۹٫۷٪ و کاتولیک ها در ۳۶٫۳٪ است. انگلیسی به طور عمده در استان تقریبا  توسط نیم میلیون نفر صحبت می شود، در حالی که  فرانسوی در حدود ۲۰۰۰ نفر است.

سنت جان به عنوان شهر پایتخت نیوفاندلند و لابرادور، بیش از ۱۵۰،۰۰۰ نفر را شامل می شود، و دولت استانی بزرگترین کارفرمای این استان است.

تحصیلات در نیوفاندلند و لابرادور کانادا Newfoundland and Labrador

تنها دو موسسه آموزش عالی در سطح ملی وجود دارد که هر دو در نیوفاندلند هستند.

دانشگاه یادبود نیوفاندلند که در سنت جونز واقع شده است، در سال ۱۹۲۵ تاسیس شد و دارای ۴ محوطه اصلی و همچنین ۲ پردیس  ماهواره ای در ۳ منطقه ای از نیوفاندلند و لابرادور است. این دانشگاه دارای مدرک مهندسی، زمین شناسی، تجارت و پزشکی می باشد و به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های کانادا شناخته می شود.

کالج شمال آتلانتیک، در Stephenville، در سال ۱۹۹۷ تاسیس شد و از چندین مدارس کوچکتر تشکیل شده است. این کالج بیش از ۱۰۰ برنامه آموزشی را در ۱۷ دانشگاه در سراسر نیوفاندلند و لابرادور ارائه می دهد. علاوه بر این، ۲۵ مدرسه خصوصی در سراسر نیوفاندلند و لابرادور وجود دارد.

مهاجرت به کانادا و زندگی در نیوفاندلند و لابرادور کانادا Newfoundland and Labrador
مهاجرت به کانادا و زندگی در نیوفاندلند و لابرادور کانادا Newfoundland and Labrador

جاذبه های  نیوفاندلند و لابرادور کانادا Newfoundland and Labrador

اگر از منظره  زیبا و بکر لذت ببرید، فانوس دریایی و موزه های زیادی برای بازدید از سراسر استان وجود دارد. برخی از جاذبه های برتر شامل موزه ماهیگیران در Twillingate، آکواریوم در Petty Harbour، چندین ذخایر طبیعت و چند گالری هنری و تئاتر است.

برای شکارچیان، استان دارای جمعیت عالی از گوزن و کاربیو، خرس سیاه، سیاهگوش، بازی کوچک، پرندگان مهاجر و پرندگان آبزی است. چند مکان در زمین می تواند ماهیگیری در نیوفاندلند و لابرادور را با فرصت های جهانی برای ماهی قزل آلا، اسکله شمالی، ماهی سفید، ماهی قزل آلا سرخ مایل به قرمز، ماهی قزل آلا آتلانتیک و کاربید Arctic رقابت کند.

دوستداران طبیعت در فرصت هایی برای تماشای نهنگ و پرنده شگفت زده خواهند شد. علاوه بر این، مکان هایی برای لذت بردن از قایقرانی، غواصی و وسایل نقلیه برفی وجود دارد، همه در حالی که با مناظر  طبیعی خارق العاده نفس در سینه ها احاطه شده است.

برنامه های نامزدی نیوفاندلند و لابرادورNewfoundland and Labrador

برنامه نامزدهای ولایتی نیوفاندلند و لابرادور (NLPNP) یک برنامه دولتی است که در آن کاندیداهای دارای مهارت ها و مدارک مورد نیاز نیوفاندلند و لابرادور برای مهاجرت نامزد می شوند.

نیوفاندلند و لابرادورNewfoundland and Labrador NL PNP برنامه های نامزدی تحت سه دسته مهاجرت را پذیرفته است:

رده کارگر ماهر   Skilled Worker Category

مقطع تحصیلات تکمیلی بین المللی     International Graduate Category

مهاجر کارآفرین رده      Immigrant Entrepreneur Category

 برنامه نامزدهای استان نیوفاندلند و لابرادور (NLPNP) چیست؟

برنامه نامزدهای استان نیوفاندلند و لابرادور یا NLPNP راهی برای مهاجران برای اقامت دائم در کانادا است. NLPNP همچنین راهی برای بهبود کاربرد و پردازش مهاجرت برای علاقمندان به مهاجرت به کانادا است:

  • Qualified skilled workers;
  • International graduates; and/or
  • Family members brought over by the applicant

کارگران ماهر معقول؛
فارغ التحصیلان بین المللی؛ و / یا
مهاجرت به همراه اعضای خانواده
اگر مهاجران توسط نیوفاندلند و لابرادور نامزد شوند، بر اساس الزامات خاص، فرصت دارند تا بعدا موقعیت اقامت دائم در نیوفاندلند و لابرادور را بدست آورند.

آیا شما می توانید از طریق NLPNP از بستگان حمایت کنید؟

همانند سایر برنامه های دیگر نامزدان کانادایی، برنامه نامزدهای استان نیوفاندلند و لابرادور (NLPNP) به نفع اعضای خانواده است.

اگر شما در نظر بگیرید که کدام برنامه والیتی برای مهاجرت به کانادا به سر میبرید، اگر شما اعضای خانواده ای دارید که مایل هستید در آینده حمایت کنید، باید برنامه نیوفاندلند و لابرادور را در نظر بگیرید.

این اعضای خانواده می توانند:

کودکان غیر وابسته که بیش از ۲۲ سال سن دارند
پسر عموی اول
نیچه؛ یا برادرزاده
برادرزاده یا خواهرزاده؛
خواهر یا خواهرزاده Step-brothers؛ یا
اگر شما از طریق NLPNP به نیوفاندلند مهاجرت کنید و ساکن استان شوید، به شما فرصتی داده می شود تا این اقوام را حمایت کنید.

اگر شما نیوفاندلند کانادا را به عنوان مقصد مهاجرت به کانادا انتخاب نموده اید ،توصیه می کنیم برنامه نامزدی استان نیوفاندلند و لابرادور را مطالعه نمایید و در صورت واجد شرایط بودن با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان شما را به کانادا برسانیم .۰۲۱-۲۶۱۱۶۶۹۱ موسسه پاد آماده ارائه خدمات مهاجرتی

جهت آغاز مهاجرت خود با کارشناسان ما مشاوره داشته باشید. ۰۲۱-۲۶۱۱۶۶۹۸