مهاجرت به کانادا و ویزای مولتی پل توریستی کانادا VISITOR VISA FOR CANADA
۱۹ آذر

مهاجرت به کانادا و ویزای مولتی پل توریستی کانادا VISITOR VISA FOR CANADA

مهاجرت به کانادا و ویزای مولتی پل توریستی کانادا

VISITOR VISA FOR CANADA

یک بازدیدکننده یک مهاجر خارجی است که به دنبال یک هدف موقت (مانند کار، تحصیل یا بازدید) به کانادا می رود.

هر بازدید کننده، به استثنای شهروندان کشورهای معاف از ویزا،  قبل از اینکه در مرزها یا فرودگاههای کانادا ظاهر شود، باید  ویزای خود را دریافت کند.

همه بازدیدکنندگان هنگام ورود به کانادا باید ویزای خود را ارائه دهند. در این مقاله چگونگی اخذ ویزای مولتی پل توریستی کانادا VISITOR VISA FOR CANADA ارائه می شود.

مهاجرت به کانادا و ویزای مولتی پل توریستی کانادا VISITOR VISA FOR CANADA
مهاجرت به کانادا و ویزای مولتی پل توریستی کانادا VISITOR VISA FOR CANADA

درخواست ویزای بازدید کننده کانادا شامل یک فرایند دو مرحله ای است:

گام یک برای دریافت ویزای مولتی پل توریستی کانادا VISITOR VISA FOR CANADA

ملیت خارجی باید ابتدا درخواست ویزای بازدید( ویزای مولتی پل توریستی کانادا) را به دفتر ویزای کانادایی در کشوری که در آن قانونی حضور داشته باشد را ، ارائه کند. متقاضی ممکن است نیاز به مصاحبه داشته باشد که در آنجا افسر ویزا دلایل متقاضی برای بازدید از کانادا، توانایی یا تمایل متقاضی برای ترک کانادا را در تاریخ اتمام اعتبار تاریخ موقت ویزا مورد بررسی قرار می دهد.

همچنین پیوندهای اجتماعی و اقتصادی متقاضی در کشور خود وسوابق کلی متقاضی را بررسی میکند مانند سوابق پزشکی و سوابق جرم و جنایت وی.

ارائه کیس قوی از اهداف سفر به کانادا یکی از الزامات قطعی جهت ویزا شدن پرونده متقاضیان می باشد. موسسه پاد با بهره گیری از وکلا و مشاوران مجرب قویترین کیس سفر را برای شما ارائه می دهند .

گام دوم  برای دریافت ویزای مولتی پل توریستی کانادا VISITOR VISA FOR CANADA

یک متقاضی می تواند به راحتی  ویزای مولتی پل توریستی کانادا را اخذ کند. درهنگام ورود به کانادا یک افسر مهاجرت، متقاضی را مورد سوال قرار می دهد تا اطمینان پذیری را تضمین کند.

یک ویزای مولتی پل توریستی کانادا دارای استفاده چندگانه است.این ویزا می تواند تا شش ماه قبل از تاریخ مورد نظر برای سفر صادر شود. حداکثر تاریخ اعتبار برای ویزای مولتی پل توریستی کانادا تا ده (۱۰) سال یا یک ماه قبل از تاریخ انقضا قید شده در ویزای گذرنامه می باشد.

البته با توجه به این موضوع که اعتبار پاسپورت های ایرانی ۵ ساله است،اعتبار ویزای مولتی پل کانادا برای ایرانیان ۵ ساله می باشد.

افسران خدمات مرزی به طور منظم به مدت شش ماه به یک شخص درخواست ورود به عنوان یک بازدید کننده را اعطا می کنند. در صورتی که ورودی مهر تایید شده توسط مقامات مرزی کانادا در زمان ورود در پاسپورت شما وجود داشته باشد، ورود به مدت شش ماه معتبر است.پس از ۶ ماه حضور در کانادا بایستی حداقل برای ۶ ساعت از خاک کانادا خارج شوید و دوباره وارد کانادا شوید.

حق الزحمه اصلی  برای دریافت ویزای مولتی پل توریستی کانادا VISITOR VISA FOR CANADA

برای درخواست برای بازدید از کانادا، باید:

  • یک سند مسافرتی معتبر یا گذرنامه داشته باشید
  • از نظر پزشکی و آزمایشات مدیکال قابل قبول باشید
  • یک مأمور مهاجرت را مجاب کنید که شما روابط اجتماعی-اقتصادی مانند کار، خانه، دارایی های مالی یا خانواده در کشور متبوع خود و قصد بازگشت به کشور خود را دارید( ارائه کیس سفر جهت تعیین اهداف سفر)
  • مأمور مهاجرت را مجاب کنید که کانادا  را در پایان مدت اقامت مجاز  ترک خواهید کرد.
  • مبلغ کافی برای اقامت خود دارید( ارائه تمکن مالی )
    شما همچنین ممکن است نیاز به یک:
  •  دعوت نامه از کسی که در کانادا زندگی می کند.
  • پرینت بانک برای اثبات دسترسی به وجوه کافی و تمکن مالی
  • رزرو هتل اگر شما ادعا می کنید که به عنوان توریست به آنجا می روید.

 

جهت اخذ ویزای توریستی کانادا با ما تماس بگیرید.۰۲۱-۲۶۱۱۶۶۹۱