مهاجرت تجاری کبک  Quebec Business Immigration
۶ دی

مهاجرت تجاری کبک Quebec Business Immigration

مهاجرت تجاری کبک  Quebec Business Immigration

دولت کبک، برنامه مهاجرت به کانادا برای افراد کسب و کار، کارآفرینان و ارزش خالص ارزشمند را که مایل به تبدیل شدن به ساکنان دائمی کانادا هستند و در این استان سکونت دارند، انتخاب می کند.

پس از پذیرش درخواست آنها، کاندیداهای موفق یک گواهی انتخاب کبک (CSQ) دریافت خواهند کرد و قادر خواهند بود که درخواست اقامت دائم را به دولت فدرال ارائه دهند.

نامزد ممکن است واجد شرایط درخواست یکی از سه طبقه مهاجرت تجاری کبک باشد:

برنامه سرمایه گذاری مهاجران کبک

دولت کبک همچنان برنامه سرمایه گذاری مهاجران کبک را ترویج می کند. سه شرایط اصلی برای واجد شرایط زیر برنامه، به روز شده در مارس ۲۰۱۸، عبارتند از:

ارزش خالص شخصی حداقل ۲ میلیون دلار را به صورت قانونی از طریق انجام کسب و کار یا برگزاری یک موقعیت مدیریتی در یک شرکت خصوصی، دولت یا سازمان غیر دولتی نشان داده است.
تظاهرات:
الف) مالکیت و اداره یک کسب و کار را برای دو سال در پنج سال گذشته، OR
ب) داشتن یک مقام بلند رتبه در دو سال در پنج سال گذشته در یک شرکت خصوصی، دولت یا سازمان غیر دولتی.
سرمایه گذاری ۱٫۲ میلیون دلار در یک سرمایه گذار غرق شده برای مدت پنج سال تضمین شده و بدون بهره دریافت می شود. متقاضیان ممکن است سرمایه گذاری خود را تامین کنند.

Quebec Business Immigration
Quebec Business Immigration

برنامه کارآفرین مهاجر کبک

برنامه کارآفرین کبک، هدف آن جذب افرادی است که مهارت و تجربه کسب و کار در این استان را دارند. این برنامه در سال ۲۰۱۸ تجدید نظر شده است و در حال حاضر تحت دو جریان عمل می کند:

جریان اول شامل ایجاد یک کسب و کار در کبک با پشتیبانی از یک شتاب دهنده کسب و کار، یک انکوباتور تجاری یا مرکز کارآفرینی دانشگاهی است.
جریان دوم شامل ایجاد یا خرید یک کسب و کار موجود می شود، که کارآفرین باید حداقل ۲۵٪ اگر این یک شرکت جدید باشد یا حداقل ۵۱٪ از یک شرکت سرمایه گذاری شده را کنترل کند.
در جریان دوم، کاندیدای کارآفرین باید سرمایه گذاری ۲۰۰۰۰۰ دلار برای یک کسب و کار در خارج از منطقه کلان شهر مونترال یا ۳۰۰ هزار دلار برای یک کسب و کار واقع در منطقه شهری مونترال سرمایه گذاری کند. ضمانت حداقل سپرده ۲۰۰،۰۰۰ دلار نیز به عنوان تضمین و ممکن است پس از تحقق پروژه کسب و کار بازگردانده شود.

نامزد باید ثابت کند که به طور قانونی ارزش خالص ۹۰۰۰۰۰ دلار کانادا را به تنهایی با همسر خود در صورت لزوم به دست آورد.

برنامه اشتغال مهاجران کبک

برای دریافت واجد شرایط تحت برنامه خود کارمند کبک، متقاضیان باید شرایط زیر را داشته باشند که آنها را از برنامه کار ماهر Quebec متمایز می کند:

دو سال تجربه شخصی خود را در حرفه و تجارت دارند که قصد دارند در کبک فعالیت کنند؛
دارای ارزش خالص شخصی ۱۰۰،۰۰۰ دلار CAD، به تنهایی یا با همراه همسر یا شریک زندگی مشترک؛
اگر یک نامزد خودکفا در منطقه کلان شهر مونترال مستقر است و حداقل ۲۵۰۰۰ دلار در صورت عدم حضور در خارج از مونترال قرار داشته باشد، یک صندوق بازنشستگی حداقل ۵۰،۰۰۰ دلار ثبت نام کنید.

الزامات اضافی  مهاجرت تجاری کبک  Quebec Business Immigration

تمام کاندیداهای کسب و کار نیز با توجه به عوامل انتخابی مختلف مورد ارزیابی قرار می گیرند و باید بر اساس آموزش، تجربه کاری، سن، مهارت زبان، طرح کسب و کار و / یا سرمایه گذاری، ارتباط با کبک و غیره حداقل امتیاز را بدست آورند.

کاندیداها باید قصد اقامت در کبک را نشان دهند.

دوره های مصرف سالانه و مجوز های عددی توسط مقامات مهاجرت تحمیل می شود. در مورد سرمایه گذاران، سهمیه های ارضی نیز قابل اجرا هستند.

با این حال، نامزدی که نشان می دهد که آنها دارای دانش متوسط ​​پیشرفته از زبان فرانسه (با ارائه نتایج آزمون فرانسه سطح B2 در صحبت کردن و گوش دادن) می تواند در هر زمان اعمال می شود و به هیچ سرپوشیده.

دستورالعمل مالک و اپراتور
سرمایه گذار خارجی-کارآفرینانی که مایل به نقل مکان به کانادا هستند، باید کسب درآمد واقعی را در کانادا در نظر بگیرند و برای یک ویزای کار به عنوان یک کارمند مدیریت درخواست کنند. تجدید نظر شده سیاست های فدرال حاکم بر صاحبان کسب و کار جدید تحت برنامه کارگران خارجی موقت در حال توجه قابل توجه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *