مهاجرت تحصیلی به کانادا مجوز کار پس از فارغ التحصیلی
۱۲ آذر

مهاجرت تحصیلی به کانادا مجوز کار پس از فارغ التحصیلی

مهاجرت تحصیلی به کانادا مجوز کار پس از فارغ التحصیلی

به عنوان دانشجوی بین المللی که در کانادا تحصیل می کند، تکمیل تحصیلات شما به این معنا نیست که شما به پایان دوره خود در کانادا رسیده اید. در واقع، مطالعه در کانادا به عنوان یکی از گزینه های سریع برای به دست آوردن اقامت دائم و مهاجرت به کانادا  محسوب می شود.

بسیاری از دانش آموزان از تحصیلات خود به عنوان یک گام برای کار موقت و اقامت دائم در کانادا استفاده می کنند.

مجوز کار فارغ التحصیل

بسیاری از دانشجویان بین المللی که تحصیلات عالی را در کانادا انجام می دهند به طور معمول ماندن و تجربه کار کانادا را به دست می آورند. هنگامی که دانش آموزان تحصیلات خود را در یک برنامه در یک موسسه عالی تحصیلی کانادایی تکمیل می کنند، می توانند برای اجازه تحصیل کارشناسی کارشناسی ارشد که به آنها اجازه کار در کانادا می دهند، درخواست دهند.

دولت کانادا اخیرا تغییرات در برنامه مجوز کار تحصیلات تکمیلی را انجام داده است تا آن را انعطاف پذیر تر و پاسخگوتر به نیازهای دانشجویان بین المللی کند. براساس برنامه مجوز کار فارغ التحصیلان، فارغ التحصیلان بین المللی اکنون می توانند یک مجوز کار سه ساله باز کنند که به آنها اجازه می دهد برای کارفرمای کانادایی در هر صنعت کار کنند. آنها نیازی به پیشنهاد شغلی کانادا در زمان درخواست ندارند.

مهاجرت تحصیلی در کانادا مجوز کار فارغ التحصیلی
مهاجرت تحصیلی در کانادا مجوز کار فارغ التحصیلی

اقامت در کانادا پس از فارغ التحصیلی

اگر تصمیم گرفتید که بعد از فارغ التحصیلی در کانادا باقی بمانید، تعدادی از برنامه هایی وجود دارد که می توانید برای آن درخواست کنید.

مجوز کار پس از فارغ التحصیلی به شما امکان می دهد که تجربه کاری کانادا را به دست آورید، که به نوبه خود به شما اجازه می دهد تا به کانادا ویزای تجربه کانادا (CEC) دسترسی پیدا کنید. این برنامه را می توان برای مدت برنامه تحصیلی خود تا مدت ۳ سال صادر کرد.

به عنوان مثال، اگر شما از یک برنامه چهار ساله تحصیلی فارغ التحصیل شوید، اگر شرایط معیشتی داشته باشید، می توانید برای یک مجوز کار سه ساله واجد شرایط باشید. اگر شما از یک برنامه گواهی نامه هشت ماهه فارغ التحصیل شده باشید، شما مجاز به اخذ مجوز کار می شوید که برای حداکثر هشت ماه معتبر است.

ویزای کلاس کانادایی برای فارغ التحصیلان فرصتی برای انتقال موفق از اقامت موقت به اقامت دائم برای مهاجرت به کانادا فراهم می کند. این برای کاندیدانی است که با جامعه کانادا آشنا هستند و می توانند به اقتصاد کانادا کمک کنند. دانش زبان انگلیسی یا فرانسوی، و همچنین تجربه کار حرفه ای، باید باشد.

کلاس تجربه کانادایی

کلاس تجربه کانادایی (CEC) یک طبقه مهاجرت برای کارگران موقت خارجی کانادا است که مایل به تبدیل شدن به اقامت دائم هستند. کارگران خارجی موقت نیز نامزد ایده آل برای مهاجرت کانادا و اقامت دائم هستند.

برنامه های کاربردی کلاس کانادایی از طریق انتخاب جدید اکسپرس Entry برای مهاجرت به کانادا پردازش می شود. نامزدانی که واجد شرایط هستند باید علاقه مند به مهاجرت به کانادا باشند، ایجاد نمایه آنلاین ورود اکسپرس و دریافت دعوت برای درخواست اقامت دائم قبل از درخواست خود را ارائه داده باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *