مهاجرت نیروی متخصص به کانادا
۱۲ شهریور

مهاجرت نیروی متخصص به کانادا

مهاجرت نیروی متخصص به کانادا

نیروهای متخصص و حرفه ای خارجی به شدت در کانادا مورد نیاز هستند.

یکی از اهداف برنامه های مهاجرت به کانادا استقبال از تازه واردینی است که به رشد و توسعه ی اقتصادی این کشور کمک می نمایند. در نتیجه نیروهای متخصصی که به طور دائمی در کانادا اقامت داشته باشند برای اقتصاد کشور و قدرت نیروی کار آن بسیار مثمر ثمر خواهند بود.

درخواست کنندگان موفق برنامه های مهاجرتی نیروی متخصص ویزای دائمی دریافت خواهند کرد که این ویزا به درخواست کننده این امکان را می دهد تا همراه خانواده اش به کانادا مهاجرت نماید.

شما به عنوان نیروی متخصص و حرفه ای باید موارد زیادی را در نظر داشته باشید. برای مثال می توانید از طریق برنامه ی نیروی متخصص فدرال کانادا اقدام کنید یا در صورتی که می دانید قصد اقامت در کدام قلمرو یا استان را دارید، می توانید از طریق یکی از برنامه های استانی اقدام نمایید. برنامه های مختلف مهاجرتی نیروی متخصص در زیر آورده شده است:

برنامه ی نیروی متخصص فدرال:

این برنامه مناسب افرادی است که تجربه ی کاری مشخصی دارند و می خواهند در هر استانی از کانادا به غیر از کبک اقامت داشته باشند.

برنامه ی نیروی متخصص کبک:

افرادی که قصد مهاجرت به کبک را دارند می توانند برای این برنامه اقدام نمایند.

برنامه ی نیروی متخصص استانی (PNPs):

اکثر قلمروها و استان ها برنامه های خاص نیروی متخصص خود را دارند و افرادی که قصد اقامت در منطقه و استانی خاص در کانادا را دارند می توانند از این طریق اقدام کنند. این برنامه های مهاجرتی سریع السیر، امکان دریافت مدارک استانی را به کاندیداها می دهد. در اکثر موارد داشتن این مدارک استانی باعث می شوند تا کاندیداها مهاجرت سریع تری را نسبت به دیگر برنامه های مهاجرتی داشته باشند.
بسیاری از کارفرماهای کانادایی به دنبال نیروهای متخصص کانادایی هستند تا در اسرع وقت به نیروی کاری خود اضافه کنند. چنانچه شما از یک کارفرمای کانادایی دعوت به کار داشته باشید، به سرعت برای مهاجرت به کانادا واجد شرایط خواهید شد و مهاجرت سریع تری را تجربه خواهید کرد