هزینه مهاجرت به کانادا
۱۳ اسفند

هزینه مهاجرت به کانادا

هزینه مهاجرت به کانادا

در این مقاله راجع به هزینه مهاجرت به کانادا با شما علاقمندان به مهاجرت به کانادا سخن می گوییم.

موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند.وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.

گزینه های مختلفی را که می خواهید به کانادا برسید، و همچنین حقوق و وظایف خود را به عنوان یک اقامت دائم، چه اتفاقی می افتد پس از رسیدن و غیره.

آیا واجد شرایط برای مهاجرت به کانادا هستید؟ آیا کارهای کاغذی را پر می کنید؟ عالی! اما صبر کنید … آیا پول کافی دارید؟

مطمئنا، شما از هزینه پردازش فکر کردید. اما آیا متوجه شدید که هزینه های زیادی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد؟ در این پست، من سعی می کنم خلاصه تا چه حد واقعا برای مهاجرت به کانادا هزینه می خواهید.

هزینه مهاجرت به کانادا
هزینه مهاجرت به کانادا

هزینه پردازش

بسته به نوعی که در آن اعمال شده است، هزینه های مختلفی پرداخت می شود:

در رده کارگر ماهر: ۵۵۰ دلار برای متقاضی اصلی، ۵۵۰ دلار برای همسر و ۱۵۰ دلار برای هر کودک زیر ۲۲ سال است.
در رده حمایتی: درخواست حمایت کننده ۷۵ دلار است، شخص مورد حمایت ۴۷۵ دلار است.
متقاضیانی که قصد دارند در کبک بمانند، باید برای گواهینامه انتخابی کبک (CSQ) درخواست کنند. این هزینه ۳۹۰ دلار برای متقاضی اصلی، ۱۵۰ دلار برای همسر و ۱۵۰ دلار برای هر کودک است.

همه مهاجران فرود در کانادا باید حق پرداخت اقامت دائم را پرداخت کنند که ۴۹۰ دلار برای هر نفر است.

شهروندی و مهاجرت دارای یک جدول دستی است که به شما کمک می کند هزینه های درخواست خود را محاسبه کنید.موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند. وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.

هزینه های مربوط به برنامه

اگر اسناد شما (مانند مدارک تحصیلی، اسناد کار و غیره) به زبان فرانسه یا انگلیسی نیست، باید ترجمه این اسناد را ارائه دهید. این باید توسط یک مترجم مجاز انجام شود.
شما باید چندین عکس داشته باشید و قوانین کاملا مشخص (بله، کانادایی ها با تصاویر پاسپورت عجیب و غریب هستند). بسته به جایی که شما زندگی می کنید، اضافه می شود. در کانادا حدود ۱۲ دلار برای دو عکس هزینه می شود – ارزان نیست اگر شما به عنوان یک خانواده مهاجرت کنید!
شما ممکن است نیاز به داشتن مدارک تحصیلی خارجی در کانادا داشته باشید. این یک ارزیابی اعتبار نامیده می شود و توسط سازمان خاصی نظیر خدمات آموزشی جهانی انجام می شود. یک ارزیابی رسمی اساسی حدود ۱۱۵ دلار و بیشتر هزینه می کند.
اگر از کشوری هستید که زبان رسمی آن زبان انگلیسی یا فرانسوی نیست، باید توانایی های زبان خود را ثابت کنید. این یکی از ۶ عامل انتخاب برای کارگران ماهر است. آزمون زبان مهارت باید توسط یک سازمان تأیید شده توسط شهروندی و مهاجرت، به عنوان مثال IELTS (265 دلار) و CELPIP (250 دلار) برای انگلیسی، یا TEF برای فرانسوی (۲۵۰ دلار) باشد. ارزان نیست!
یک معاینه پزشکی برای هر متقاضی و وابستگان (همسر، فرزندان) اجباری است و باید توسط یک پزشک در فهرست پزشکان معین کانادا تعیین شود. معمولا دو بار پرداخت می کنید: یک بار برای خود امتحان و یک بار برای اشعه های X که باید گرفته شوند. هزینه ها بر اساس کشور و حتی با موقعیت جغرافیایی در یک کشور متفاوت است. هزینه پزشکان متفاوت است، بنابراین در اطراف فروشگاه! من به یاد دارم ۱۰۰ دلار برای امتحان پزشکی و ۱۰۰ دلار برای اشعه ایکس در سال ۲۰۰۵ در اتاوا پرداخت کردم.موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند.وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.

فراموش نکنید که هزینه های متفرقه را در نظر بگیرید!

هزینه سفر: ممکن است مجبور شوید از شهر خود به دفتر ویزای کانادا (به طور معمول در پایتخت کشور خود، با برخی موارد استثنا) سفر کنید. چرا باید سفر کنی؟ خوب، اگر شما نیاز به مصاحبه برای درخواست خود دارید. گاهی اوقات، شهر شما پزشک متخصص را نخواهد داشت، بنابراین ممکن است برای امتحان پزشکی خود به شهر دیگری سفر کنید.
گذرنامه: بسیاری از مردم متوجه نمیشوند که به گذرنامه از کشور خود برای مهاجرت به کانادا نیاز دارند. قبل از اینکه فرایند مهاجرت را شروع کنید، باید برای یک نفر درخواست کنید، و احتمالا هزینه آن چیزی است، هرچند که در کشور متفاوت است.
نمایندگی مهاجرت معمولا از ۱۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار (اما آسمان محدود است!) برای یک برنامه پرداخت می شود.موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند.وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.

فراموش نکن …

و وجوه نقد را فراموش نکنید. اگر در دسته کارگر ماهر اعمال می کنید، مجبورید ثابت کنید که برای چند ماه اول پس از ورود به کانادا، مبلغ کافی برای حمایت از خود و خانواده تان دارید. برای یک نفر، تقریبا ۱۰،۰۰۰ دلار و تقریبا ۲۳،۰۰۰ دلار برای یک خانواده پنج نفره است.

هنگامی که شما قصد دارید به کانادا مهاجرت کنید، مطمئنا باید وقت و تلاش خود را صرف جمع آوری تمام اسناد مورد نیاز ادارات مهاجرت در کانادا کنید. این است که اطمینان حاصل کنید که برنامه شما دارای بهترین فرصت ممکن برای موفقیت است. اما همانطور که شما برنامه خود را با هم قرار داده اید، چیز دیگری نیز باید وجود داشته باشد.

به کانادا چقدر هزینه می کند؟ برای رسیدن به موفق مهاجرت چه نوع بودجه ای باید برنامه ریزی کنید؟ و آیا شما از تمام هزینه هایی که در فرایند مهاجرت وارد می کنید فکر می کنید؟موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند.وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.

هزینه های دولت کانادا

فرض کنید شما از طریق پورتال آنلاین Express Entry اعمال می کنید که بدین معنی است که شما تحت دسته مهاجرت اقتصادی قرار می گیرید. بیایید ادامه فرض کنیم شما تحت برنامه فدرال ماهر کار می کنید. در اینجا هزینه های رسمی است که شما به مقامات کانادا می پردازید:

هزینه های دولتی کارگران ماهر در دلار کانادا (دلار)
هزینه پردازش درخواست $ ۵۵۰٫۰۰
حق اقامت دائم ۴۹۰ دلار است
هزینه پردازش درخواست همسر (درصورت امکان) $ ۵۵۰٫۰۰
حق اقامت دائم اسپو رایگان (در صورت وجود) $ ۴۹۰٫۰۰
هزینه فرزند وابسته (برای هر کودک) ۱۵۰ دلار است
مجموع: ۱،۰۴۰ دلار
مجموع برای خانم متاهل ۲،۰۸۰ دلار
مجموع برای زن و شوهر متاهل با ۲ فرزند (به عنوان مثال) $ ۲۳۸۰
اگر در عوض شما تحت کلاس خانواده اعمال می کنید، زیرا همسر شما از بقیه خانواده حمایت می کند، هزینه های دولت که به مقامات مهاجرت پرداخت می شود به شرح زیر است:

هزینه های دولت هزینه کلاس خانواده در دلار کانادا (دلار)
هزینه کمک هزینه ۷۵٫۰۰ $
پردازنده اصلی پرونده ۴۷۵٫۰۰ دلار است
حق اقامت دائم ۴۹۰ دلار است
هزینه فرزند وابسته (برای هر کودک) ۱۵۰ دلار است
بگذارید بگوییم شما ۲ فرزند دارید و ۳ نفر از شما همسرتان در کانادا (یا دائم ساکن) حمایت می شوند و شما هزینه های اقامت دائم را پرداخت خواهید کرد. هزینه های کل به $ ۱،۳۴۰٫۰۰ CAD می رسد.موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند.وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.

توضیح هزینه در دلار کانادا (دلار)
آیلتس ۲۵۰ دلار (۱۰،۲۷۰ پزو)
گواهی تولد و گواهی ازدواج یا مرگ، در صورت امکان ۳٫۵۰ دلار هر کدام (هر ۱۴۰ پزو)
گواهی «بدون ازدواج» ۵٫۰۰ دلار (۱۹۵ پزو)
ePassport 25.00 دلار (۹۵۰ pesos)
آزمایش پزشکی بالغ ۴۱۵٫۰۰ دلار (۱۷،۰۲۵ pesos)
آزمون پزشکی کودک (برای هر کودک وابسته) $ ۲۳۵٫۰۰ (۹،۵۸۳ پزو)
کلاس اقتصاد مانیل تورنتو (در هر نفر، آوریل ۲۰۱۸) ۱۲۰۰ تا ۱۸۰۰ دلار
بیایید این هزینه ها را در نظر داشته باشیم چون آنها مربوط به یک خانواده از ۴، با ۲ بزرگسال و ۲ بچه کوچک است، و این هزینه ها در مورد آنها چقدر است:

مجموع این مجموعه هزینه ها به مبلغ CAD 10،۵۱۷٫۵۰ یا حدود CAD 10،۵۰۰٫۰۰ می افزاید.

تا کنون، ما در حدود CAD 10،۰۰۰٫۰۰ است، اما اکنون باید بزرگترین هزینه برای خانواده ۴ نفره که برای مهاجرت به کانادا استفاده می شود: مبلغ وجوه مهاجرت کانادا نیاز شما تا در حساب بانکی خود داشته باشید تا بتوانید خانه جدید خود را تاسیس کنید.

مبلغ صندوق خانواده با دلار کانادا (دلار)
۱ CAD $ 12،۴۷۵
۲ CAD 15،۵۳۱ دلار
۳ CAD $ 19،۰۹۳
۴ دلار کانادا ۲۳،۱۸۱ دلار
۵ CAD 26،۲۹۲ دلار
۶ CAD $ 29،۶۵۲
۷ CAD $ 33،۰۱۴
برای هر اعضای خانواده اضافی اضافه کردن CAD 3،۳۶۱
شما باید این وجوه را به اسناد خود در کانادا منتقل کنید یا مدارک قابل قبول وجوه دریافت کنید و مقامات مهاجرت را متقاعد کنید که این وجوه را در یک حساب بانکی کانادا سپرده اید. در مورد خانواده ما از ۴، ما کل مبلغ مورد نیاز برای بودجه نقدی از CAD $ 23،۱۸۱٫۰۰٫موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند.وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.

برای خانواده ما از چهار:

مجموع کل مورد نیاز در دلار کانادا
هزینه های دولت (FSW) $ 2،۳۸۰٫۰۰
سایر هزینه ها و هزینه ها (برخی از فرضیه ها) ۱۰،۵۱۷٫۰۰ دلار است
پول نقد در حساب بانکی شما ۲۳،۱۸۱٫۰۰ دلار است
مجموع برای خانواده فرضی چهار $ ۳۶،۰۷۸
این به این معنی است که خانواده ۴ نفره بیش از ۳۶۰۰۰ دلار کانادا برای پرداخت هزینه ها، هزینه های سفر و نیازهای صندوق های پرداخت نیاز دارند.

موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند.وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *