مهاجرت به کانادا و گرفتن ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان
۳۱ شهریور

مهاجرت به کانادا و گرفتن ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

مهاجرت به کانادا و گرفتن ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

با توجه به این موضوع که گرفتن مدرک زبان و نمره مورد قبول آن برای گرفتن پذیرش و ویزا یکی از مشکلاتی است که همواره کسانی که قصد مهاجرت دارند با آن روبرو هستند ؛سعی ما در این است که به شما کمک کنیم برنامه هایی را برای مهاجرت انتخاب کنیم که با بالاترین امتیاز موفق به اخذ ویزا گردید.

مهاجرت به کانادا و گرفتن ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

مهاجرت به کانادا و گرفتن ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان موضوعی میباشد که دانشجویان زیادی در پی آن هستند و میخواهند شرایط ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان را بدانند تا در صورت داشتن شرایط برای ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان اقدام نمایند به همین خاطر ما در این مقاله در خصوص ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان مطالبی را برای دوستداران این موضوع ارائه داده ایم .

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان امری نا شدنی نخواهد بود اما میتوان گفت که شرایط سختی پیش روی متقاضی وجود خواهد داشت ، همانطور که میدانید اکثر دانشگاه های کانادا از متقاضی مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسوی درخواست میکنند اما برخی از دانشگاه های این کشور به طور مثال دانشگاه های خصوصی ،کالج های فنی  ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان را برای متقاضی صادر میکنند .

متقاضی برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان باید با توجه به شرایط دانشگاه اقدام کند به طور مثال برخی از دانشگاه ها ابتدا پذیرش را به دانشجو خواهند داد و بعد از دریافت ویزا متقاضی به کانادا میرود و در در آنجا از او یک آزمون زبان گرفته خواهد شد تا سطح زبان دانشجو مشخص شود و اگر نیاز باشد او باید دوره های زبان انگلیسی و یا فرانسوی را در کالج سپری کرده و سپس به دانشگاه راه یابد .

دانشگاه کنکوردیا، دانشگاه بروک و دانشگاه یادبود برخی از دانشگاههایی هستند که دانشجویان را پذیرفته اند که دارای آزمون های آیلتس یا تافل نبوده اند، اما دانشجویان باید معیارهای خاصی را که توسط دانشگاه ها مطابقت دارند، برآورده کنند.

دانشگاه های برتری که نیازی به نمرات آزمون آیتلس ندارند

در خصوص تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان می توان بیان نمود که برخی از قوانین کلی در رابطه با عدم نیاز به نمرات آزمون آیلتس عبارت از این است که زبان مادری دانشجو انگلیسی باشد و در مورد دانشجویانی که اهل کشورهای غير انگليسی زبان هستند، باید به مدت سه سال يا بیشتر و به صورت متوالی به زبان انگليسی در دانشگاه ها یا موسسات آموزش عالی تحصیل کرده باشند. علاوه بر این، دانشجویانی که در آزمون سطح O یا A پذیرفته شوند، شامل قانون عدم نیاز به نمره آیتلس می باشند.

هر دانشگاه دارای مجموعه ای از استثنائات و الزامات لازم برای اثبات تسلط متقاضیان به زبان انگلیسی است. در زیر لیستی از دانشگاه های کانادا که فاقد شرط نمره آیلتس هستند، و تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان ارائه شده است:

  • دانشگاه ساسکاچوان
  • دانشگاه بروک
  • دانشگاه کارلتون
  • دانشگاه وینیپگ
  • دانشگاه رجینا
  • دانشگاه مموریال
  • دانشگاه کنکوردیا

پذیرش تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

پذیرش تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان در سراسر دنیا امری دشوار میباشد و اگر شما خواهان دریافت ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان میباشید باید این نکته را به خاطر داشته باشید که داشتن مدرک زبان آیلتس و یا تافل میتواند شانس دریافت ویزا را برای شما بیشتر کند پس اگر میتوانید حد نصاب نمره زبان را کسب کنید شرایط برای شما مناسب تر خواهد شد .

جهت مشاوره حقوقی با ماتماس بگیرید.۰۲۱۲۶۱۱۶۶۹۱

برخی از کشورها شرایط راحتتری برای پذیرش تحصیلی بدون مدرک زبان برای متقاضیان به وجود آورده اند این کشورها به این شرح میباشد :اتریش ، دانمارک ، سوئد که به راحتی میتوانید پذیرش تحصیلی بدون مدرک زبان را نیز دریافت کنید ، شایان ذکر میباشد که ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان هم برای استان هایی مانند کبک به راحتی اخذ میگردد.