ویزای سرمایه گذاری به انتاریو و مانیتوبا
۵ فروردین

ویزای سرمایه گذاری به انتاریو و مانیتوبا

ویزای سرمایه گذاری به انتاریو و مانیتوبا

اگر مایلید مهاجرت به کانادا را برای  اقامت دائم در کانادا با ویزای سرمایه گذاری به انتاریو و مانیتوبا بدست آورید، می توانید اطلاعات بیشتری را در این مقاله به دست آوردید. متأسفانه، برنامه سرمایه گذاران مهاجرین فدرال به طور دائم بسته شده است، بنابراین محل اقامت دائمی از طریق سرمایه گذاری صرفا به همان اندازه ساده نیست.

خوشبختانه، برخی از برنامه های نامزد استان (PNP) هنوز دارای دسته های سرمایه گذار برای شما هستند. دو استان زیر برنامه های ویزای سرمایه گذار دارند:

برنامه نامزد مهاجرت انتاریو (OINP) رده کسب و کار – جریان شرکت؛ وجریان سرمایه گذار کسب و کار مانیتوبا

جریان مهاجرت به انتاریو

اگر شما یک فعالیت تجاری دارید که به رشد اقتصاد انتاریو کمک می کند، جریان Ontario Corporate می تواند برای شما مناسب باشد. چیز فوق العاده در مورد این جریان این است که کارکنان کلیدی شما نیز مجاز به درخواست مجوز کار خواهند شد اگر پیشنهاد شما توسط OINP تایید شده باشد.

یک لیست طولانی از نیازهای شما وجود دارد، شرکت و سرمایه گذاری شما باید برای برنامه در نظر گرفته شود.

مدارک مورد نیاز شرکت

شرکت شما باید حداقل از ۳۶ ماه از زمانی که درخواست شما را ارائه کرده اید، ایجاد شده باشد. و واجد شرایط برنامه می باشند:

شرکت های دولتی؛ مالکیت یگانه؛ و شراکت الزامات سرمایه گذاری حداقل ۵ میلیون دلار باید سرمایه گذاری شده توسط شرکت شما برای گسترش به انتاریو و یا خرید یک کسب و کار موجود در این استان؛ سرمایه گذاری باید از بودجه قانونی بدست آید. و

فعالیت سرمایه گذاری باید بتواند سود قابل توجهی برای اقتصاد انتاریو داشته باشد.

الزامات ایجاد شغل

برای هر متقاضی اصلی، شرکت باید پنج شغل دائمی و تمام وقت برای شهروندان کانادایی یا ساکنان دائمی ایجاد کند؛ و آنها باید شغل هایی با نرخ دستمزد داشته باشند که با استانداردهای صنعتی برای مشاغل خاص مطابقت داشته باشند

نیازهای عمومی

برخی از الزامات عمومی وجود دارد که شرکت شما باید علاوه بر معیارهای بالا نیز برآورده شود.

شرکت شما باید معیارهای زیر را داشته باشد:

کسب و کار جدیدی که قصد دارید در انتاریو شروع کنید، باید رابطه ای روشن داشته باشید.

کسب و کار جدید باید قصد سود حاصل از فروش کالا یا ارائه خدمات را داشته باشد.

درآمد اصلی کسب و کار باید از درآمد حاصل شده (فعال) باشد.

کسب و کار جدید باید مطابق با تمامی روشهای قانونی کانادا مجوز داشته باشد. اگر قصد دارید یک کسب و کار موجود را خریداری کنید، این کسب و کار باید در انتاریو ثبت شود.

کسب و کار جدید باید تمام قوانین کار انتاریو مربوطه را دنبال کند.

کسب و کار جدید باید به عنوان یک تجارت دائمی در نظر گرفته شود.

هر سرمایه گذار شخص ثالث باید یک سرمایه گذار نهادی یا یک بانک برنامه یا زمانبندی باشد.

هیچ طرح مهاجرتی یا طرح های مربوط به مهاجرت به عنوان یک کسب و کار پیشنهادی پذیرفته نخواهد شد.

جریان سرمایه گذار کسب و کار مانیتوبا

جریان سرمایه گذار کسب و کار منیتوبا دارای دو راه برای دریافت ویزای سرمایه گذار، راه کارآفرین و سرمایه گذار است. همانطور که از نامش بر می آید، مسیر دوم مربوط به افرادی است که می خواهند کسب کار را در منیتوبا روستایی شروع و اداره کنند و اولین راه برای کسانی که مایل به شروع، خرید و یا همکاری در کسب و کار در استان هستند.

جریان سرمایه گذار کسب و کار با این هدف طراحی شده است که افراد در Manitoba کسب و کار را شروع می کنند و برای ساکنان دائمی و شهروندان برای افزایش اقتصادی استان، شغل ایجاد می کنند.

مسیر کارآفرین

مسیر کارآفرین استان را قادر می سازد تا افراد کسب و کار که دارای مهارت ها و تجربه های لازم برای شروع، مدیریت و یا خرید یک کسب و کار موجود در استان را دارند، استخدام نمایند. افراد باید قصد و توانایی خود و وابستگان خود را در استان داشته باشند.

حداقل الزامات مسیر کارآفرین به شرح زیر است:

شما باید حداقل سه سال تجربه به عنوان یک صاحب کسب و کار تمام وقت و یا مدیر ارشد کسب و کار موفق در ۵ سال گذشته داشته باشد. صاحبان کسب و کار در مورد مدیران مورد علاقه هستند و باید حداقل یک سوم از کسب و کار داشته باشند.

هیچ محدودیت سنی وجود ندارد؛ با این حال، اگر شما بین ۲۵ و ۴۹ ساله هستید، رتبه بندی بهتری می توانید داشته باشید.

اگر کسب و کار در منطقه سرمایه منیتوبا واقع شده باشد، سرمایه گذاری شما باید ۲۵۰ هزار دلار باشد در غیر این صورت شما فقط باید ۱۵۰ هزار دلار سرمایه گذاری کنید.