ویزای سرمایه گذاری کانادا
۴ مهر

ویزای سرمایه گذاری کانادا

ویزای سرمایه گذاری کانادا

یکی از روش های محبوب مهاجرت به کانادا دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا می باشد. که در صورت داشتن شرایطی که در زیر بیان میشود شما به راحتی ویزا و اقامت کانادا را دریافت کنید.

طبق مقرره با توجه به سهمیه کارگزاران و شرکت های اعتباری که در تاریخ ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۵ به اجرا در آمد، واریز مالی باید سهمیه قرارداد سرمایه گذاری را به منظور امضای قرارداد با یک نامزد مهاجر که یک انتخاب کبک را ارائه می دهد قادر به استفاده از این روش می باشد.

ویزای سرمایه گذاری کانادا

برای واجد شرایط بودن برنامه سرمایه گذاری در کانادا و دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا، باید:

به تنهایی یا همراه  همسر واقعی خود، دارایی های خالص قانونی به دست آورده حداقل ۲،۰۰۰،۰۰۰ دلار، بدون در نظر گرفتن مقادیر دریافت شده توسط بانک کمتر از شش ماه قبل از ارسال درخواست خود را به اثبات برساند.
تجربه مدیریت در یک تجارت قانونی کشاورزی، تجاری یا صنعتی داشته باشد؛ در یک حرفه حرفه ای کسب و کار که کارکنان، به استثنای شما،  حداقل دو برابر شغل تمام وقت را اشغال می کند.

در یک سازمان بین المللی؛ یا با دولت یا یکی از ادارات یا ادارات آن همکاری داشته است.
ما تجربه مدیریت را به عنوان سابقه برای حداقل دو سال در پنج سال قبل از درخواست گواهی انتخاب، از وظایف مربوط به برنامه ریزی، مدیریت و کنترل منابع مالی، انسانی یا مادی تحت اختیار خود تعریف می کنیم. این شامل تجربه در دوره کارآموزی، آموزش یا تخصص نیست که منجر به یک دیپلم می شود.
قصد دارد در کبک بماند و توافقنامه ای را برای سرمایه گذاری ۱،۲۰۰،۰۰۰ دلار با یک واسطه مالی (کارگزار یا شرکت اعتماد) مجاز برای شرکت در برنامه سرمایه گذاران امضا کند.

درخواست شما نیز بر اساس سایر عوامل مانند سن، تحصیلات و مهارت های زبان شما ارزیابی خواهد شد.

توافقنامه سرمایه گذاری یکی از اسنادی است که باید با درخواست انتخاب Québec ارائه شود.
سرمایه گذاری C 1200،۰۰۰ برای یک دوره پنج ساله توسط دولت کبک تضمین شده است.
کارگزاران و شرکت های مورد اعتماد دولت امکان سرمایه گذاری را فراهم می کنند.
درآمد حاصل از سرمایه گذاری متقاضی به منظور تامین مالی دو برنامه کمک های تجاری کبک به شرح زیر است: برنامه سرمایه گذاران مهاجرت تجاری (BAIIP) و برنامه ادغام اشتغال برای مهاجرین و اقلیت های قابل مشاهده (PRIIME).
در پایان دوره پنج ساله، کارگزار یا شرکت مورد اعتماد، طی ۳۰ روز،برای متقاضی مبلغ ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ دلار بدون بهره را جبران خواهد کرد. با این حال، مبلغ بازپرداخت می تواند متفاوت باشد، اگر متقاضی تامین مالی برای سرمایه گذاری را تامین کند.

جلسات خوش آمد گویی  و استقبال شخصی برای سرمایه گذاران مهاجر

Investissement Québec – مهاجران Investisseurs Inc.، یک شرکت تابعه از شرکت دولتی Investissement Québec، ارائه جلسات اطلاعاتی رایگان سفارشی را ارائه می دهد. شما می توانید در مورد مباحث مورد علاقه خود، مانند اقتصاد Québec، املاک و مستغلات، فرصت های تجاری و سیستم آموزشی، و دریافت پاسخ به تمام سوالات خود  در این جلسات شرکت نموده و یاد بگیرید.

در صورتی که از شرایط و تمکن مالی مطلوبی برخوردار هستید با توجه به بیزنس پلنی که موسسه پاد برای اخذ ویزای سرمایه گذاری شما ارایه می دهد ؛یکی از سریع ترین راهها را برای مهاجرت انتخاب می کنید .

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.