ویزای همسر در کنار ویزای تحصیلی Study Permit Visa Partners
۱۲ آذر

ویزای همسر در کنار ویزای تحصیلی Study Permit Visa Partners

ویزای همسر در کنار ویزای تحصیلی Study Permit Visa Partners

اگر شریک زندگی شما در کانادا تحصیل می کند و مایل به کار هستید،ویزای همسر برای شما در دسترس است تا بتوانید مهاجرت به کانادا را عملی کنید. اجازه تحصیل و کار اجازه می دهد تا همسران یا همکاران مشترک قانون از فرصت های شغلی زیادی در کانادا لذت ببرند. کارگران خارجی با تجربه کاری و مدارک تحصیلی مناسب می توانند برای مدت زمان تحصیل شریک زندگی خود در کانادا کار کنند.

معیارهای واجد شرایط

برای واجد شرایط بودن این اجازه، هر دو طرف باید در کانادا اقامت کنند. شریک که مایل به تحصیل است، باید دارای مجوز تحصیلی معتبر و همچنین پذیرش به عنوان یک دانشجوی تمام وقت در موسسه عالی باشد. شریک یا همسر باید برای مدت شش ماه دارای یک مجوز کار معتبر در شغل ماهر یا نیمه ماهر باشند. پیشنهاد کار برای متقاضیان لازم نیست. کار کردن یا تحصیل در کانادا به متقاضیان اجازه می دهد فرصت کسب تجربه کار کانادا را در آنجا بگذرانند.

ویزای همسر در کنار ویزای تحصیلی Study Permit Visa Partners
ویزای همسر در کنار ویزای تحصیلی Study Permit Visa Partners

پس از فارغ التحصیلی

هنگامی که از کالج یا دانشگاه فارغ التحصیل شده اید، ممکن است اقامت خود را در کانادا افزایش دهید. این معمولا برای یک دوره ۶ ماه تا ۲ سال باز است.

اگر شما یک دانشجوی بین المللی هستید که همسر یا همسرتان را با شما به کانادا تحویل می دهید، ممکن است واجد شرایط دریافت مجوز کار باز باشد که به آنها اجازه می دهد تا در تمام وقت تحصیل در خارج از محوطه دانشگاه کار کنند.

یک مجوز کار باز یک مجوز کار است که خاص کاری نیست. این اجازه می دهد تا همسر یا شریک زندگی مشترک شما هر کار را با هر کارفرما پذیرفت. اگر همسر یا همسر شما یک مجوز کار باز شود، معمولا به همان دوره مجوز تحصیلی شما معتبر است. در بعضی موارد، همسر یا همسر مشترک شما باید یک معاینه پزشکی داشته باشند.

چه کسی واجد شرایط است؟

اگر شما یک دانشجوی بین المللی هستید که تمام وقت تحصیل می کنید و مجوز تحصیل معتبر دارید، همسر یا همسر قانونی می توانید برای اجازه کار باز کنید. همسر یا همسر شما به پیشنهاد شغلی برای درخواست اعطا نخواهند کرد، و مجوز او برای همان دوره مجوز تحصیلی شما معتبر خواهد بود.

ویزای همسر در کنار ویزای تحصیلی Study Permit Visa Partners
ویزای همسر در کنار ویزای تحصیلی Study Permit Visa Partners

درباره اجازه کار همسر

اگر شما یک دانشجوی بین المللی هستید که تمام وقت با اجازه تحصیلی معتبر تحصیل می کند، همسر یا همسر قانونی می توانند برای یک مجوز کار آزاد درخواست دهند. داشتن یک مجوز کار آزاد، همسر یا همسرتان را قادر می سازد تا در تمام مدت تحصیل در خارج از محوطه دانشگاه کار کنید.

چه وقتی می توانم درخواست کنم؟

همسر یا همسر شما می توانند قبل از یا پس از ورود به کانادا درخواست اجازه کار کنند. مجوز کار معمولا برای مدت زمان مشابه اجازه تحصیل شما صادر می شود. همسر یا همسر شما به پیشنهاد شغلی برای درخواست اجازه کار نیاز ندارد.

در برخی موارد، دفاتر ویزای کانادایی در خارج از کشور، درخواست مجوز کار همسر یا همسر خود را همزمان با درخواست های اجازه تحصیلی پردازش می کنند. در این مورد، شما باید مبلغ اضافی برای اجازه کار را شامل شود و درخواست مجوز کار برای همسر یا همسرتان که در وب سایت کنسولگری موجود است، تکمیل کنید.

اکثر همسران و شرکا به عنوان اولیای کانادا به کانادا می آیند و بعد از اینکه در کانادا شرکت می کنند. اگر همسر یا همسر شما یک ویزای اقامت موقت ندارند، ممکن است بتوانند برای مجوز کار در مرز یا فرودگاه که در آن وارد کانادا می شوند، درخواست دهند.

شرایط مجوز کار

مجوز های کاری صادر شده توسط مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا ممکن است به محدودیت اعمال شود. دانش آموزان بین المللی قبل از آمدن به کانادا، تحت بررسی معاینه پزشکی مهاجر قرار نگرفته اند، اگر به آنها مشغول باشند، تحت آن قرار می گیرند:

تنظیمات مراقبت های بهداشتی؛

مراقبت از کودکان؛ یا امکانات آموزشی ابتدایی و متوسطه میخواهید در کانادا تحصیل کنید؟ در اینجا شما همه مواد تشکیل دهنده را برای کمک به موفقیت در آنچه که برای حرفه آینده خود برنامه ریزی کرده اید پیدا خواهید کرد. آموزش عالی عالی، یک محیط امن و متنوع و یک زندگی فرهنگی دوستانه، کانادا همه را دارد. درجه کامل را در کانادا پیدا کنید و بسته های خود را برای یک ماجراجویی برجسته مطالعه کنید!