ویزای کارمند ماهر برای کانادا (اسکیل ورکر کانادا)
۲۹ بهمن

ویزای کارمند ماهر برای کانادا (اسکیل ورکر کانادا)

ویزای کارمند ماهر برای کانادا (اسکیل ورکر کانادا)

Skilled Worker Visa for Canada

ویزای کارمند ماهر برای کانادا (اسکیل ورکر کانادا) محبوب ترین روش برای درخواست مهاجرت به کانادا است. سیستم انتخابی ویزای کارگران ماهر کانادا نیاز به یک علامت گذر از ۶۷ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز دارد و براساس شش عامل اصلی شامل سن، تحصیل، تجربه کاری، توانایی زبان و سازگاری است.

شما می توانید با استفاده از ما ماشین حساب امتیاز کارگران ماهر کانادا خود، ویزای شغلی کارمند رایگان خود را برای کانادا ارزیابی کنید.

مزایای ویزای کارمند ماهر کانادا:

ویزای شغلی کارگران کانادا اجازه می دهد مهاجرت به کانادا به عنوان یک مهاجر دائم بدون نیاز به یک کارفرما یا حامی مالی برای یافتن شغلی و درخواست شغلی با همان روند به عنوان یک کارگر ماهر اقامت کند. کانادا مشتاق کارگران ماهر است و این سیستم نقاط مهاجرت کانادا برای تشویق مهاجرت کانادا توسط کارگران ماهر طراحی شده است.

شما قادر به پذیرش یک کار و پیوستن به کارفرمای جدید بدون شما و کارفرمای مورد نیاز برای انجام پروسه مجوز کار هستید.

ویزای کارمند کارمند کانادا به شما حق درخواست درخواست شهروندی بعد از ۳ سال را می دهد، در صورتی که شرایط لازم را برای درخواست اعمال کنید، بنابراین این ویزا یک روش جذاب و محبوب برای مهاجرت کانادا برای کارگران ماهر است.

کانادا کارگر ماهر: سوالات متداول:

وضعیت اقامت دائم کانادا چیست؟

طبق مقررات قانون اساسی کانادا، صاحب یک ویزای اقامت دائم کانادا و وابستگان وابسته به آن، مجاز به اقامت دائم در کانادا و کسب درآمد در هر یک از ده استان یا سه قلمرو در کانادا می باشند. علاوه بر این افراد با اقامت دائم کانادا می توانند در مدارس ابتدایی و متوسطه تحصیلی در مدارس مختلف دولتی اداره می شوند و هزینه تحصیل معاف می شوند. ساکنان دائمی نیز برای پوشش مراقبت های بهداشتی عمومی در سطح استان واجد شرایط هستند.

برای دریافت ویزای اقامت دائم چه مدت طول می کشد؟

بسته به زمان سال، اداره مهاجرت و ساير عوامل، زمان پردازش درخواست اقامت دائم تحت شرايط اقتصادي مي تواند بين ۶ ماه تا ۴۰ ماه متغير باشد. این زمان به طور کلی مورد نیاز برای نشان دادن تطابق با یکی از دسته های قابل اجرا است. یک لایحه تمیز برای متقاضی و همراهان وابسته؛ دارایی های کافی برای موفقیت خانواده در کانادا؛ و تأیید عدم پذیرش کیفری برای متقاضی و وابستگان همراه است. (دفاتر مهاجرت در دهلی نو، اسلام آباد، سنگاپور و پکن در حال حاضر اکثر برنامه های کاربردی را جذب می کنند و بنابراین دارای طولانی ترین دوره های پردازش هستند).

ویزای کارمند ماهر برای کانادا (اسکیل ورکر کانادا)/برای دریافت ویزای اقامت دائم چه مدت طول می کشد؟
ویزای کارمند ماهر برای کانادا (اسکیل ورکر کانادا)/برای دریافت ویزای اقامت دائم چه مدت طول می کشد؟

چه کسی در درخواست اقامت دائم گنجانده شده است؟

درخواست اقامت دائم به طور متداول شامل متقاضی، همسر یا شریک زندگی مشترک یا همسر زوج ۱۶ ساله یا بالاتر و هر کودک متعهد زیر ۲۲ سال است. کودکان زیر ۲۲ سال ممکن است در شرایط تجویز شده به عنوان اعضای خانواده همراه باشند.

چه اسنادی را باید ارائه دهم؟

اسناد حمایتی عموما شواهدی از اشتغال، آموزش، دارایی، وضعیت مدنی و عدم وجود محکومیت های جنایی را شامل می شود. هر دفتر ویزای مورد نیاز خاص خود را برای حمایت از مستندات دارد. توصیه می شود به راهنمایی کارشناسان و یا دریافت دستورالعمل از دفتر ویزای خاص که درخواست شما را پردازش می کند.

آیا من نیاز به داشتن مقدار مشخصی از دارایی ها دارم؟

معمولا متقاضیان کارگر ماهر باید ثابت کنند که صندوق های انکشافی برای خود و هر وابستگی همراه دارند. انتظار می رود که آنها بتوانند از خانواده خانوادگی (متقاضی اصلی و تمام وابستگان همراه) تا زمانی که استخدام به دست می آیند حمایت کنند.

آیا درخواست من برای من مفید خواهد بود اگر من یک خانواده نزدیک در کانادا داشته باشم؟

متقاضیان کارگر ماهر اگر امتیاز نزدیک یک شهروند کانادا یا اقامت دائم و بیش از سن ۱۹ ساله باشد، جایزه پاداش خواهند گرفت. متقاضی پس از آن به عنوان “نسبی کمک دهنده” نامیده می شود. شهروند کانادا و یا اقامت دائم باید به عنوان یک عمو، عمه، برادر، خواهر، پدر و مادر، خواهرزاده یا خواهرزاده خود، متقاضی باشند.

آیا کار یک نیاز ضروری است؟

تجربه کاری یک نیاز حیاتی برای یک مهاجر کارگر ماهر است. متقاضیان باید بتوانند حداقل یکسال تجربه کاری را در شغلی که در فهرست مشاغل عمومی نشان داده می شود، نشان دهند. متقاضیانی که در کانادا مشغول به کار هستند، مستلزم تجربه کار هستند.

آیا این تجربه به طور تمام وقت جمع شده است؟ آیا باید به طور مداوم انباشته شود؟

تجربه کار نیمه وقت قابل قبول است. این در مقایسه با یک استاندارد تمام وقت استاندارد ارزیابی می شود

تجربه کار نیمه وقت قابل قبول است. این در مقایسه با یک هفته کار تمام وقت استاندارد ارزیابی می شود. به عنوان مثال، یک موقعیت دوساله نیمه وقت که تقریبا ۲۰ ساعت کار در هر هفته نیاز دارد، به عنوان یک سال تجربه تمام وقت شمرده می شود. تجربه کاری غیر متوالی در مواضع مشابه وظایف نیز ممکن است محاسبه شود، در صورتی که کل تجربه کاری مطابق حداقل الزامات تجربه باشد.

چگونه شغلی در شغل قبلی یا فعلی مورد ارزیابی قرار می گیرد، زمانی که این شغل از تحصیل متقاضی متفاوت است؟

تحت معیار انتخاب فعلی، چنین تجربه ای به طور کامل به ارزیابی تجربه کار متقاضی محول می شود.

اعتبار داده شده برای تجربه در مطالعات پس از دوره متوسطه است؟

بله، تا زمانی که تجربه در آن زمان به دست می آید، با تعریف شغلی که در فهرست مشاغل عمومی وجود دارد، سازگار است، در ارزیابی تجربه کاری شمارش می شود.

آیا باید یک پیشنهاد کانادایی برای اشتغال به عنوان یک کارگر ماهر داشته باشم؟

شما ملزم به ارائه یک پیشنهاد برای استخدام برای واجد شرایط بودن به عنوان یک کارگر ماهر نیستید.

آیا می توانم درخواست کنم اگر حداقل حداقل حداقل تجربه کاری را ندارم؟

متقاضیان بدون یک سال تجربه کاری در شغل آزاد (۶ ماه برای متقاضیانی که به کبک یا مانیتوبا سفر می کنند) برای نشان دادن اشتغال مرتب شده اند.

هزینه پردازش قابل اجرا برای پردازش درخواست اقامت دائم چیست؟

درخواست برای اقامت دائم باید شامل هزینه های پردازش مناسب برای متقاضیان و وابستگان همراه آنها باشد. برای متقاضیان تحت برنامه کارگر ماهر، هزینه درخواست در حال حاضر ۵۵۰ دلار کانادا برای هر متقاضی و همچنین هر عضو خانواده متقاضی اصل ۲۲ ساله یا بالاتر است. مبلغ ۱۵۰ دلار برای هر عضو خانواده زیر سن ۲۲ سال باید اعمال شود. همچنین، حق اقامت دائمی ۹۷۵ دلار کانادا قبل از صدور ویزا برای هر فردی که حداقل ۲۲ ساله است که برای اقامت دائم درخواست می کند، اعمال می شود.

هزینه های پردازش باید با درخواست ثبت شود. حق اقامت دائم در محل اقامت دائم، قبل از صدور ویزا، درخواست می شود. متقاضیان تشویق می شوند تا با مأموریت های محلی برای پرونده های مربوط به پرداخت های مربوط به مهاجرت قابل اجرا، آنها را تأیید نمایند.

مهاجرت به کانادا و اجازه کار و ویزا

اجازه کار برای کانادا فقط اگر شما قبل از درخواست ویزای کار کانادا خود درخواست استخدام داشته باشید، می توانید کسب کنید. کانادا به دنبال جذب کارکنان موقت ماهر برای پر کردن موقعیت هایی است که کارفرمایان کانادایی در حال حاضر دچار مشکل برای پر کردن اقامت دائم کانادا یا شهروند کانادا می شوند.

مجوز کار کانادا فقط به صورت موقت صادر می شود و در صورتی که شما برای کارفرمای خاصی که شما را حمایت می کند کار می کنید. شما می توانید یک بار در کانادا تغییر وضعیت مهاجرت کانادا خود را اعمال کنید، با این وجود ویزای کار کانادا قابل انتقال نیست و شما نمی توانید در کانادا ویزای کانادا پس از پایان کار خود باقی بمانید و کار کنید.

قبل از درخواست ویزای کار کانادا، کارفرمای شما باید اقدامات زیر را انجام دهد:

کارفرمای شما ابتدا باید خود را تایید کند که مناسب برای درخواست اجازه کار کانادا با درخواست برای توسعه منابع انسانی کانادا (HRDC)
کارفرمای شما باید موقعیت تأیید شما را ارائه دهد
پس از آن کارفرمای شما باید برای اقامت کانادا و برای مهاجرت کانادا درخواست مجوز کار کند.
لطفا توجه داشته باشید که همه پیشنهادات اشتغال در نظر گرفته نمی شود و نقش HRDC این است که تأیید کنید که موقعیت شما در بازار کار کانادا سودمند است و هیچ مشکلی برای فرصت های شغلی برای کارکنان کانادا ایجاد نمی کند، قبل از درخواست برای اجازه کار کانادا.

به طور خلاصه، کارفرمایانی که نیاز به کمبود مهارت در کانادا دارند، ممکن است با حمایت از ویزای کانادا، یک خارجی را استخدام کنند.

اگر شما از کارفرمای کانادایی پیشنهاد کار دارید، ممکن است واجد شرایط درخواست مجوز کار باشید. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

همانطور که ممکن است آگاه باشید، بعضی از کارفرمایان خود را در شرایطی که با پروانه مجوز کار در نظر گرفته می شوند، پیدا می کنند، در این صورت شما ممکن است بخواهید ویزا کارمند ماهر فدرال کانادا را در نظر بگیرید. این ویزا شما را قادر می سازد که وضعیت دائمی اقامت را بدست آورید که در آن شما حق دارید بدون نیاز به پیشنهاد استخدامی در کانادا زندگی کنید و کار کنید.

کارفرمایان هنوز هم می توانند از این نرم افزار حمایت کنند اگر مایل باشند کل امتیاز خود را افزایش دهند و سرعت پردازش را افزایش دهند اما این امر به شما صادر می شود و یک ویزای موقت نیست.

بعضی از کارفرمایان نیز ممکن است بتوانند درخواست خود را تحت برنامه نامزدی استان، بسته به موقعیت جغرافیایی و ماهیت موقعیت خود، حمایت کنند. این ویزا همچنین یک ویزای اقامت دائم است، اما شما را محدود به کار در استان که حمایت شما از درخواست شما تا زمانی که شما تبدیل به یک شهروند کانادا.

ما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که مجوز شما بدون تاخیر به دست می آید و در طی چند روز به کار خود در کانادا ادامه می دهید و بسته به پاسخ سریع شما به روند کار موثر کار ما، در کانادا است.

اگر کارفرمایان بالقوه از شما بخواهند قبل از درخواست شغل خود درخواست مجوز کار خود را دریافت کنند، آنها فرآیندهای را درک نمی کنند یا بیشتر به برخی از گزینه های بالا نگاه می کنند.

اگر آنها فرآیندهای را درک نکنند، فقط به آنها توضیح دهید که آنها باید در این فرآیند حمایت مالی شرکت کنند و گزینه های بالا را ذکر کنید. بهتر است؛ از آنها بخواهید با ما ارتباط برقرار کنند ما بیش از همه خوشحال هستیم که کمک کنیم.