پرستاری در کانادا
۴ مهر

پرستاری در کانادا

مهم است که درک کنیم که تمام استان های کانادا دارای الزامات خاص خود، مقررات (از جمله نام های حرفه ای مانند LPN، RPN یا RN) و شرایط اجباری هستند که باید توسط پرستاران شاغل در کانادا مورد نیاز باشد.

ما کمک کرده ایم که بدانید سیستم چگونه کار می کند تا بتوانید یاد بگیرید چگونه به پرستار در سرزمین برگ افرا تبدیل شوید.

پرستاری در کانادا

نحوه مهاجرت به کانادا به عنوان پرستار در سال ۲۰۱۸

اعتبارات پرستاری خود را ارزیابی کنید

اولین قدم برای زندگی و کار در کانادا به عنوان یک پرستار این است که تمام مدارک تحصیلی شما را ارزیابی کرده تا به استانداردهای آمریکای شمالی تبدیل شود:

خدمات ارزیابی پرستاری ملی (NNAS)؛ یا
انجمن پرستاران کانادا (CAN)
برای انجام این کار، باید یک ایده روشن را در مورد آنچه که در کانادا می خواهید زندگی کنید و در آن کار کنید، داشته باشید.

مهم است که توجه داشته باشیم که نیازهای ثبت نام بین استان و قلمرو متفاوت است و در هر استان و قلمرو، دستگاه های نظارتی پرستاری وجود دارد.

اگر نمی دانید کجا شروع کنید، در اینجا یک لیست از سازمان های نظارتی پرستاری در کانادا وجود دارد و شما می توانید آنها را پیدا کنید.

 • استان مركز بهداشت استان بریتیش کلمبیا پرستاران ثبت شده و عملی کالج پرستاران حرفه ای بریتیش کلمبیا ۲۰۰ Granville St. Vancouver
 • انتاریو ثبت نام پرستاران پرستاری انتاریو ۱۰۱ Davenport Rd.Toronto
 • ساسکاچوان ثبت نام پرستار ساسکاچوان انجمن پرستاری ثبت شده ۲۰۶۶ Retallack Street Regina
 • مانیتوبا ثبت نام پرستاران کالج پرستاران ثبت شده مانیتوبا ۸۹۰ Pembina Hwy، وینیپگ
 • مانیتوبا پرستاران پرستاری پرستاران پرستاری پرستاری کالج پرستاران عملی مجاز از مانیتوبا ۴۶۳ جاده سنت آن در وینیپگ
 • کالج پرستاران عملیات مجاز آلبرتا آلبرتا، آلبرتا ۱۳۱۶۳ ۱۴۶ St NW، ادمونتون
 • آلبرتا ثبت نام پرستاران کالج و انجمن پرستاران ثبت شده در آلبرتا ۱۱۶۲۰ ۱۶۸ St NW، ادمونتون
 • یوکون مجله پرستاران عملیاتی و ثبت شده پرستاران عملی و مجاز BC 900 – 200 Granville St. Vancouver، BC
 • مناطق شمال غربی و نیواوروت ثبت نام پرستاران ثبت نام پرستاران مناطق شمال غربی و Nunavut Yellowknife، NT X1A 2R1
 • کالج پرستاران ثبت شده Nova Scotia Nova Scotia ثبت نام ۴۰۰۵-۷۰۷۱ Bayers Rd، Halifax
 • کالج پرستاران عملی مجاز نوا اسکوشیا Starlite Gallery، Nova Scotia، ۳۰۲ – ۷۰۷۱ Bayers Road، Halifax
 • جزیره پرنس ادوارد ثبت نام پرستار دانشکده پرستاران ثبت نام جزیره پرنس ادوارد ۱۶۱ Maypoint Rd # 6، Charlottetown، PE
 • جزیره پرنس ادوارد مجوز پرستارهای حرفه ای پرستاری از پرستاران شاغل در پرستار اوردوارد ۱۵۵ پرستار Belvedere # 204، Charlottetown
 • نیوفاندلند و لابرادور انجمن پرستاران ثبت شده پرستاران ثبت شده در نیوفاندلند و لابرادور ۵۵ راه نظامی سنت جان، NL
 • نیوفاندلند و لابرادور مجوز فعالیت پرستاران پرستاری از نیوفاندلند و لابرادور ۲۰۹ Blackmarsh Road، St. John’s، NL
 • نیوبرانزویک انجمن پرستاران پرستاران نیوبرانزویک ۱۶۵ Regent Street Fredericton NB
 • نیوبرانزویک انجمن پرستاران عملیاتی نیوبرانزویک پرستاران عملیاتی مجاز صادر شده ۳۸۴ Smythe Street، Fredericton، NB
  Quebec Registered پرستاران Ordre des infirmières et insirmiers du Québec 4200 Rue Molson، Montréal
 • پرستاران حرفه ای مجاز به کبک مجددا در اختیار شما قرار می گیرند و در اختیار شما قرار می گیرند. Québec 3400 Boulevard de Maisonneuve O office 1115، Montreal

مرحله بعد یک حساب کاربری ایجاد کنید.

اگر شما یک پرستار واجد شرایط بین المللی هستید و برنامه استان یا برنامه ویزا را که می خواهید درخواست کنید انتخاب کرده اید، قبل از اینکه پرونده شما توسط پناهگاه پرستاری استان یا قلمرو بررسی شود، باید یک حساب کاربری را با NNAS تنظیم کنید.

این نرم افزار هزینه ای را در بر می گیرد که به درستی به آن توجه داشته باشید. شما همچنین باید اسناد آموزشی و کار را برای تأیید گواهی نامه های خود ارسال کنید.

وقتی حساب شما کامل است، NNAS شما را ارزیابی خواهد کرد. آنها یک گزارش مشورتی ارائه می دهند. این گزارش همچنین به هیئت مدیره پرستاری ارسال خواهد شد.

اگر می خواهید این کار را بکنید، شما مجاز به اعمال مستقیم به دستگاه نظارتی انتخاب خود هستید، اما این هزینه اضافی را شامل می شود. شما می توانید این را از حساب کاربری NNAS خودتان انجام دهید.

لطفا توجه داشته باشید که این سازمان نظارتی است نه NNAS که تعیین می کند که آیا شما واجد شرایط ثبت نام هستید. بدن نظارتی نیز می گوید که آیا شما نیاز به ارزیابی های اضافی دارید یا اگر شما باید دوره های اضافی را اتخاذ کنید.

گام بعدی این است که تعیین کنید آیا می خواهید برای اقامت دائم یا اقامت موقت (با مجوز کار) درخواست دهید، برای مثال، کبک دارای یک برنامه کارمند ماهر برای اقامت دائم است.

این یک دروازه برای به دست آوردن اقامت دائم بدون اولین تأمین امنیت شغلی است. این نیز یک سیستم انتخاب مبتنی بر نقطه با نقاط مورد اعطا برای:

تجربه کاری؛
سطح تحصیلات؛
سن؛
توانایی زبانی؛ و
حوزه کاری

متقاضیان با احتساب امتیازات لازم، می توانند در نهایت یک ویزای کار دائمی کانادا را دریافت کنند. امتیازات بالاتری برای سطوح بالاتری از آموزش، تخصص و توانایی به صورت روان صحبت می کنند.

برنامه حرفه ای کار ماهر نیز پرستاران واجد شرایط را برای رسیدن به اقامت دائم بدون نیاز به تأمین یک پیشنهاد شغلی معتبر فراهم می کند.

با این حال، لازم به ذکر است که هر دو دسته بسیار رقابتی هستند و فقط کسانی که با مهارت ها و تجربه های برجسته، و همچنین مهارت بالا زبان انگلیسی و یا زبان فرانسه، واجد شرایط هستند.

اقامت موقت پرستاران در کانادا

اقامت موقت ممکن است از طریق اجازه کار و پیشنهاد شغلی معتبر به دست آید. مدارک تحصیلی قبل از تصویب برای اقامت موقت ارزیابی می شود. مجوزها ممکن است در داخل و خارج از کشور ارزیابی شود. هنگامی که مدارک تحصیلی مورد بازبینی و پذیرش قرار گرفت، پس از آن میتوانید به عنوان یک پرستار در کانادا ثبت نام کنید.

چگونه ما میتوانیم به شما کمک کنیم؟
می خواهید بدانید که چگونه به کانادا به عنوان یک پرستار مهاجرت کنید، اما مطمئن نیستید که در آن شروع کنید؟ ما خوشحال هستیم که به شما کمک کنیم.

ما از چندین متخصص مراقبت های بهداشتی مهاجرت کرده ایم که در طول سال ها از طریق برنامه های بسیاری که در بالا ذکر شد، مهاجرت به کانادا می کنیم. اگر میخواهید درخواست ویزا را شروع کنید، فقط با ما مشورت کنید تا راه خود را به کانادا آغاز کنید.

مشاوران مهاجرت کانادا (ICCRC) به عنوان  نمایندگان هستند. آنها دارای تجربه و تخصص هستند تا شما را از طریق فرایند درخواست ویزا، از انتخاب مهاجرت به تهیه و ارائه درخواست شما راهنمایی کنند.

مشاوران ما همچنین به شما در آماده سازی شما برای مصاحبه کمک خواهند کرد و به درخواست شما با دفتر ویزا پیگیری خواهند شد. این واقعیت که دفاتر ما در تورنتو  واقع در کانادا هستند، به این معناست که برنامه های مشتریان ما بر اساس آخرین قوانین و مقررات به روز شده از دولت کانادا ارزیابی و پردازش می شوند.