دلایل مهاجرت به کانادا؟  ?Why Immigrate to Canada
۲۰ آذر

دلایل مهاجرت به کانادا؟ ?Why Immigrate to Canada

دلایل مهاجرت به کانادا؟  ?Why Immigrate to Canada

دلایل بسیاری وجود دارد که چرا یک فرد تصمیم به مهاجرت به کانادا می کند. بعضی ها در امید زندگی زندگی بهتر و / یا دادن فرصت های فرزندان خود که ممکن است در کشورشان به آسانی قابل دسترسی نباشند مهاجرت می کنند. بعضی از مردم مهاجرت می کنند زیرا در یک کشور جنگ زده زندگی می کنند و از امنیت خود و خانواده اش هراس دارند. دیگران خانواده های خود را در کانادا می شناسند و می خواهند نزدیک به آنها باشند. برخی از مردم برای مهاجرت به کانادا با همسر یا همسر خود انتخاب می کنند. این فرآیند به نام حمایت از همسر است. سپس کسانی هستند که به کانادا می آیند تا تحصیلات ارزشمند و یا تجربه کاری را کسب کنند.در این مقاله دلایل مهاجرت به کانادا؟ ?Why Immigrate to Canada را توضیح می دهیم.

چرا مهاجرت به کانادا؟ ?Why Immigrate to Canada
چرا مهاجرت به کانادا؟ ?Why Immigrate to Canada

هنگامی که به کیفیت زندگی می رسد، کانادا بیشتر کشورهای دیگر را شکست داده است. در واقع، کانادا رتبه ۲ بهترین کشور در جهان و # ۱ در آموزش و پرورش بود. برای مقایسه، ایالات متحده در رتبه هفتم بهترین کشور و ۷ در آموزش و پرورش قرار گرفت. کانادایی ها نیز “ششمین شادترین افراد در جهان هستند، در حالی که آمریکایی ها در ۱۳ سالگی عقب مانده اند.” و دلیل این است که کانادایی ها بسیار خوشحال هستند. آنها مراقبت بهداشتی جهانی دارند، برای یکی. کانادا، نسبت به سایر کشورها، دسترسی آسانتر به تحصیلات / ارزان تر، آزادی مطبوعات بالاتر، آزادی اقتصادی بالاتر و سیستم های زندان و عدالت بهتر دارد. کانادایی ها نیز طولانی تر زندگی می کنند، ساعات کمتر کار می کنند، روزهای بیشتری را سپری می کنند و پول بیشتری کسب می کنند تا آمریکایی ها. وای. درسته. رویای آمریکایی به سمت شمال حرکت کرده است.

چرا مهاجرت به کانادا؟ ?Why Immigrate to Canada
چرا مهاجرت به کانادا ؟ ?Why Immigrate to Canada

بیایید درباره سیاست مهاجرت صحبت کنیم. موضوع اصلی در اینجا این است که استان های کانادا، بر خلاف ایالات متحده، توانایی تعیین سیاست مهاجرت را دارند. مهاجرت در کانادا یک تلاش مشترک بین دولت های فدرال و استان است. کانادا برنامه ای به نام برنامه نامزدی استان (PNP) نامیده است که اجازه می دهد تا استان ها را بر اساس نیاز اقتصادی انتخاب کنند. PNP به افراد و خانواده هایشان کمک می کند تا براساس معیارهای تعیین شده توسط استان های مختلف، برای اقامت دائم درخواست کنند. این هم برای مهاجرین است که درخواست خود برای روابط عمومی توسط یک نامزد استانی و برای استان به سرعت دنبال می شود، زیرا آنها می توانند کارگران را برای دیدار با تقاضای بازار کار بیاورند. در حالی که بسیاری از برنامه های مهاجرت کانادا بر مهاجرت کارگران ماهر تمرکز می کنند، PNP به استان ها اجازه می دهد تا کارگران را در هر شغل، از جمله کارهای کم و یا غیر ماهرانه، برای رفع نیازهای کارگری استان، انتخاب کنند. بنابراین، اگر خود را پیدا کنید که واجد شرایط برنامه دیگری برای برنامه های مهاجرتی اقتصادی نیستید، ممکن است در یکی از برنامه های نامزدانه استان، موفق شوید.

به طور کلی، سیاست مهاجرت کانادا به مراتب برتر از ایالات متحده است. کانادا مهاجران را بر اساس شایستگی ملاقات می کند، بدین معنی است که افرادی که اقامت دائم در کانادا دریافت می کنند، به طور معمول دارای تحصیلات و مهارت بالایی هستند. مهاجرت به کانادا نیز آسان تر و سریعتر از مهاجرت ایالات متحده برای بسیاری از مردم است. بنابراین، اگر شما حرفه ای جوان هستید که به دنبال فرصت های بهتر در یک کشور زیبا هستید، ممکن است کانادا بهترین مکان برای رفتن باشد. یا اگر شما یک تاجر یا زن هستید که به دنبال گسترش کسب و کار خود و یا ایجاد یک کسب و کار جدید، کانادا محل خوبی برای انجام این کار است. دلایل شما هر چه باشد، تیم ما از مشاوران مهاجرت واجد شرایط می تواند به همه نیازهای مهاجرت شما کمک کند. برای شروع، ارزیابی آنلاین رایگان خود را بیابید و بفهمیم که آیا شما برای یکی از برنامه های مهاجرت زیادی در کانادا واجد شرایط هستید. اگر سوالی در مورد مهاجرت دارید، امروز برای مشاوره با ما تماس بگیرید.