کاریابی در کانادا
۱۵ مهر

کاریابی در کانادا

کاریابی در کانادا

آیا قصد مهاجرت به کانادا را دارید؟باید این موضوع مهم را بدانید که در کانادا با مشکل بزرگ کاریابی مواجه نمی شوید! اگر چنین است، پیدا کردن یک شغل در یک کشور در برخی موارد به یک اولویت مهم تبدیل خواهد شد. خوشبختانه، طبق آمار کانادا، بیش از ۵۴۷،۳۰۰ فرصت شغلی در کانادا وجود دارد!که این موضوع کاریابی در کانادا را آسان کرده است. این افزایش ۱۹ درصدی از سال گذشته است. سال ۲۰۱۸ میلادی برای شروع درخواست مهاجرت شما زمان بسیار مناسبی است.

یکی از بزرگترین دلایلی که کانادا پذیرفته است، چنین رویکردی لیبرال به مهاجرت این است که آنها از رشد جمعیت کمتری رنج می برند. اگر این کشور مشکل را حل نخواهد کرد، اکثر کانادایی ها طی چند سال آینده بازنشسته خواهند شد. این نیز به افزایش شغل در کانادا کمک می کند، زیرا جمعیت کارکنان کاهش می یابد. این کشور پس از آن به کشور مهاجران تبدیل شده است تا این مشکل رو به رشد را حل کند.

با وجود اینکه کانادا به طور مداوم تعداد مهاجران را که در مرزهای خود استقبال می کند،و تعداد مهاجران را  افزایش می دهد، هنوز شکاف رو به افزایشی در نیروی کار وجود دارد. آمار کانادا نشان داد ۵۴۷،۳۰۰ شغل در کانادا در پایان ماه ژوئن ۲۰۱۸ وجود دارد که این میزان ۸۷٫۱۰۰ بیشتر از همان ماه گذشته است. به طور خاص، میزان خالی در مقایسه با ۲٫۹ درصد در سال گذشته افزایش ۳٫۴ درصدی داشته است. این روند رو به رشد از اواخر سال ۲۰۱۶ به وضوح قابل توجه است.

۵۴۷،۳۰۰ فرصت شغلی در کانادا!

جوشکاران در میان فرصت های شغلی در کانادا هستند.

جوشکاران در این فهرست بعنوان بهترین کارگران با دستمزد عالی در کانادا محسوب می شود . حقوق جوشکار متوسط ​​می تواند در سالانه ۵۷،۰۰۰ دلار افزایش یابد، در حالیکه برخی از افراد بالای ۴۰ درصد می توانند به ۶۵،۰۰۰ دلار برسند! آیا می دانید که میانگین آمریکایی تنها ۴۳٫۳۱۲ دلار در سال به عنوان یک جوشکار کسب می کند؟ جای تعجب نیست که مردم کانادا را انتخاب می کنند. با تشکر از صنعت فولاد قوی در کانادا و بازار مسکن در حال رشد، جوشکاری یک کار عالی برای آن است. نمی دانید که در کانادا کار می کنید؟ از آلبرتا دیدن کنید که در آن شما می توانید به مبلغ ۳۳ دلاری تا ۴۵ دلار به دست آورید. نیوفاندلند و لابرادور (NFL) نیز محل خوبی برای جستجوی کار است که به طور متوسط ​​شما می توانید ۳۳ دلار به دست آورید. بریتیش کلمبیا حدود ۲۸hr به ۴۰hr می پردازد!

کدام استان ها فرصت های شغلی بیشتری را در کانادا می بینید؟
اگر چه افزایش شغل در سراسر کانادا دیده می شود، بیشترین جمعیت این استان ها بیشترین جمعیت را تجربه می کنند. این استان فرانسوی کبک، فهرستی را به خود اختصاص داده است که بزرگترین میزان شغل را در ۳۸٫۹ درصد افزایش می دهد. این به ۳۲،۶۰۰ فرصت شغلی بیشتری در کبک تبدیل شده است تا سال گذشته.

دومین لیست ما، بریتیش کلمبیا، خانه بزرگ شهر ونکوور است. در سال ۲۰۱۸ بیش از ۱۹،۹۰۰ شغل خالی در بریتیش کلمبیا وجود دارد که از سال ۲۰۱۷ به ۲۳٫۲ افزایش می رسد. این استان دارای بالاترین میزان خلع سومی ۴٫۷ است که با جزیره پرنس ادوارد مرتبط است.

بزرگترین استان کانادا، انتاریو نیز تعداد قابل توجهی از ۱۹،۷۰۰ جای خالی داشت. بزرگترین شکاف ها را می توان در مراقبت های بهداشتی، اجتماعی، خدمات اداری و پشتیبانی یافت.

تحت چه صنایعی این شغل های ریزشی نیروی کار رو به افزایش است؟
بزرگترین شکاف را می توان در معاملات، حمل و نقل و اپراتورهای تجهیزات مشاهده کرد. این کاملا یک دسته بندی وسیع است، از جمله راننده کامیون، pipefitters، جوشکار و بسیاری دیگر. اکثر این حرفه ها در لیست ما از ۱۰ شغل در تقاضا در کانادا در سال ۲۰۱۸ گنجانده شده است. در حال حاضر ۲۹،۱۰۰ جای خالی در این دسته وجود دارد که در مقایسه با سال قبل ۳۹٫۷ درصد افزایش یافته است.

دومین و بزرگترین شکاف را می توان در رده دیگر استخدام گسترده، فروش و خدمات مشاهده کرد. این دسته شامل خرده فروشی، فروشندگان مواد غذایی، کمک های آشپزخانه و مشاغل پشتیبانی مرتبط است.

در حال حاضر که می دانید بسیاری از فرصت های شغلی در کانادا وجود دارد، احتمالا می خواهید بدانید که چگونه می توانید در آنجا حرکت کنید. خوشبختانه کانادا یکی از بزرگترین طرحهای مهاجرت در جهان را دارد که بیش از ۷۰ طبقه مهاجرتی دارد.

در سال ۲۰۱۵ کانادا سیستم Express Entry را ایجاد کرد تا سریعتر برنامه های مهاجرت را اداره کند. این ابتکار عمل در پاسخ مستقیم به روند کاهش جمعیت و نیروی کار انجام شده است. در حال حاضر سیستم برنامه های مهاجرتی را تحت چهار دسته زیر مدیریت می کند:

برنامه کار ماهر فدرال؛
برنامه تجاری ماهر فدرال؛
کلاس تجربه کانادایی و
برخی از اکسپرس ورودی برنامه های نامزد استان را مرتبط می کند.
هر کدام از این برنامه ها دارای چندین زیر مجموعه با معیارهای متنوعی هستند که شما برای مهاجرت به کانادا نیاز دارید. بدست آوردن برنامه زیر که می توانید در آن قرار بگیرید، کار ساده ای نیست و به همین دلیل است که وجود دارد.

ما یک سرویس ارزیابی جامع و عالی ارائه می دهیم که تعیین می کند کدام دسته از مقوله های مهاجرتی که شما برای آنها واجد شرایط هستید. این فرایند واقعا ساده است، همه چیز شما باید انجام شود ثبت نام برای خدمات ما و پاسخ به چند سوال اساسی در مورد خودتان. با این پاسخ، ما شخصا بهترین برنامه مهاجرت را برای شما پیدا خواهیم کرد.

هنگامی که ما می توانیم تعیین کنیم کجا واجد شرایط هستیم، می توانیم درخواست شما را برای ساخت خانه جدید خود در کانادا ادامه دهیم. این فرصت را از دست ندهید و قدم اول را به سمت مهاجرت خود بردارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *