کار در کانادا
۱۲ اسفند

کار در کانادا

کار در کانادا

در این مقاله راجع به کار در کانادا با شما علاقمندان به مهاجرت به کانادا سخن می گوییم.

موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند.وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.

وقتی به کانادا فکر می کنید، ابتدا چه اتفاقی می افتد؟ آیا شما در پاییز به درختان افرا عمیق فکر می کنید؟ یا شاید شما تصور کنید که رودخانه های یخ زده ی آبی، که توسط Rockies کوه های کانادایی طراحی شده اند؟ در مورد چراغ های شمالی چی؟ یک تعطیلات اسکی در ویستلر؟ آبشار نیاگارا آیا شما یک فرد شهر هستید؟ آیا شما در مورد خط افق تورنتو که توسط برج CN و یا مجتمع شهر زیرزمینی در مونترال تحت سلطه است فکر می کنم؟ شاید شما به کانادایی متمایل به کلیشه ای، عفو و بخشش کانادایی که مؤدب به خطا است فکر کنید؟

شادی کار در کانادا

جاذبه های بسیاری در کانادا وجود دارد، همه آنها نامشان نامشخص است! اما چه چیزی باعث می شود کانادا تیکه شود؟ چرا این چنین کشور موفق است که هر سال میلیون ها گردشگر را می کشد؟ مطمئنا، برای یک کشور رتبه هفتم در گزارش جهانی شادی، آنها باید بیش از طبیعت زیبا برای آنها باشد! پس این شادی از کجا می آید؟ از یک اقتصاد پیشرفته، نرخ اشتغال بالا و محیط کار سالم می آید. اگر علاقه مند به رفتن و دیدار از کانادا یا رفتن و کار در آنجا هستید، باید خواندن را ادامه دهید.

کار در کانادا
کار در کانادا

درآمد کار در کانادا

اولین کاری که در مورد کار در مورد کار به ذهن می رسد، دستمزد است. وقتی کسی به شما می گوید که او یک کارمند خوشحال است، بلافاصله متوجه خواهید شد که چک پایش در انتهای ماه است، درست است؟ و درست همین. همه ما باید برای یک زندگی کار کنیم، بنابراین شما نیز ممکن است به اندازه کافی درآمد کسب کنید تا در نهایت در حالی که در آن هستید، باشید. در کانادا، فقط این کار آسان است. متوسط ​​دستمزد در کانادا ۲۹ ۸۵۰ دلار (دلار) است. این فقط در مقایسه با درآمد سالانه سازمان جهانی تجارت و توسعه (OECD) 30،۵۶۳ دلار است.موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند.وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.

حقوق سالانه از ۱۷۰۰۰ تا ۶۰ هزار دلار متغیر است، بسته به بخش مورد نظر شما و میزان تحصیلات شما. فارغ التحصیلان دبیرستان می توانند استخدام در هتل ها، رستوران ها، کافه ها و فروشگاه های خرده فروشی پیدا کنند. در صورتی که شما دارای مدارک بالاتر هستید می توانید به عنوان حرفه ای در صنایع مختلف کار کنید. اگر در کارخانه های هتل و صنایع غذایی کار می کنید، انتظار می رود در اطراف پایین ترین حد دستمزد درآمد کسب کنید، به عنوان مثال اگر یک سرخپوست هستید یا بخشی از یک تیم خانه در یک هتل باشد. مشاغل مرتبط با خرده فروشی، شما را در لیست درآمدزایی قرار می دهد، با درآمد بین ۲۰،۰۰۰ تا ۳۰،۰۰۰ دلار در سال.

پیشرفت کار در کانادا

کانادا در خط مقدم پیشرفت تکنولوژیکی قرار دارد و به همین علت کارهای بسیار خوبی برای حرفه ای ها مانند مهندسین و متخصصان فناوری اطلاعات وجود دارد. دانشمندان مجرب، متخصصین فناوری اطلاعات، مدیران پروژه و ارائه دهندگان خدمات مالی می توانند به راحتی درآمد بالا را به دست آورند. در حالی که متخصصین پزشکی مانند پزشکان و پرستاران ثبت نام، حقوق و دستمزد متوسطه را به همراه معلمان و کارکنان پشتیبانی شخصی به دست آورند. همه ما از پزشکان و پرستاران شنیدیم، اما یک کارمند پشتیبانی شخصی چیست؟ برای کسانی که از شما (مثل من) نمی دانستند، کارکنان پشتیبانی شخصی برای افراد مسن و افرادی که نمی توانند برای خودشان بجنگند، حمایت می کنند. در کشورهای توسعه نیافته، این نوع کارگران به عنوان یک قاعده بزرگ حقوق دریافت نمی کنند، اما در کانادا، شما می توانید از آن زندگی خوبی داشته باشید!

حقوق کانادا متفاوت است. استان با بالاترین میانگین درآمد سالانه آلبرتا، که در آن شما می توانید تقریبا ۴۰،۰۰۰ دلار درآمد کسب کنید. در حالی که می توانید انتظار داشته باشید که اگر کار خود را در پرنس ادوارد جزایر یا نوا اسکوشیا انجام دهید، کجا درآمد متوسط ​​حدود ۲۰ هزار دلار در سال است.موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند.وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.

شرایط کار در کانادا چیست؟

حالا که می دانید بیشتر یا کمتر درآمد متوسط ​​از طبقه های مختلف کارگر است، بیایید نگاهی دقیق تر به شرایط کار در کانادا بگیریم. آیا این یک اقتصاد برده است که در آن مردم از طلوع خورشید تا غروب خورشید کار می کنند تا کار را انجام دهد یا کمی آرام تر شود؟ تقریبا ۹۰٪ کارگران کانادا ۴۰ ساعت یا کمتر هفته کار می کنند. در مقایسه با آمریكا، این نسبت نسبتا كاهش یافته است، زیرا نظرسنجی های اخیر نشان می دهد كه تقریبا یك سوم نیروی كار ایالات متحده، ساعت های طولانی تر از روزهای نه تا پنج ساعت انتظار می رود.

پیشرفت می کند
کارمندان کانادایی از مزایای زیادی برخوردار هستند. اگر شما دائم ساکن کانادا هستید، مراقبت های بهداشتی رایگان دریافت می کنید و بچه هایتان می توانند به صورت رایگان به مدرسه بروند. فقط اگر قصد تحصیل بیشتر از دبیرستان را داشته باشید، باید تحصیلات خود را آغاز کنید. ساکنان غیر دائمی هنوز مراقبت های بهداشتی به میزان زیاد دریافت می کنند.موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند.وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.

قانون استخدامی سهام سال ۱۹۸۶ تضمین می کند که زنان، افراد معلول و اقلیت های قابل مشاهده نیز فرصتی برای داشتن یک شغل مناسب دارند، بنابراین نیروی کار کانادایی متنوع و چند فرهنگی است. طبق این قانون، زنان که اخیرا به دنیا آمده اند می توانند بدون پرداخت ترس از از دست دادن شغل خود، به مدت ۱۲ ماه به ترک مشمول مالیات مزبور بروند. بنابراین به وضوح دولت کانادا از رشد خانواده شما حمایت می کند!

تاثیر آب و هوا

در آب و هوا، گاهی اوقات کار در کانادا سخت است. از آنجا که کشور تاکنون شمال است، الگوهای آب و هوایی از تابستان تا زمستان به شدت متفاوت است. در تابستان می توان آن را به مدت ۱۶ ساعت در خارج از نور قرار داد، در حالی که در زمستان به احتمال زیاد به کار در تاریکی می رود و در تاریکی به خانه می رسد و فقط حدود هفت و نیم ساعت در روز روشن می شود. برف های سنگین در زمستان همچنین می تواند تلاش شما را برای دسترسی به کار تضعیف کند، اما خوشبختانه سیستم حمل و نقل عمومی کانادایی برای مقابله با این نوع موقعیت ها مناسب است. در بسیاری از شهرهای بزرگ سیستم های مترو در زیر زمین و در برخی از این شهرها وجود دارد، حتی محل کار شما می تواند زیرزمینی باشد، با مثال کلاسیک مونترال. در تابستان، سفر به و از کار نسیم است!موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند.وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.

آیا کار کانادا آسان است؟

جالب است که اگر مدرک لیسانس ندارید، کار ساده ای پیدا کنید. گفته می شود نرخ بیکاری در کانادا بسیار پایین است. بعضی از منابع ادعا می کنند که بیکاری آن ۶ درصد است اما طبق OECD، ۷۳ درصد از کارگران واجد شرایط کار دارند، به این معنی که نرخ بیکاری حدود ۲۷ درصد است. این در حالی است که شما در مقایسه با کشورهای در حال توسعه، سطح بسیار بالایی از استخدام دارید.

تقریبا ۳۰۰۰۰۰ خارجی در هر سال در کانادا کار می کنند، بنابراین اگر شما احساس می کنید، باید اعمال کنید! سیستم ورودی اکسپرس کانادایی اجازه می دهد که خارجی ها درخواست برای تبدیل شدن به بخشی از استخر کارگر ماهر شوند. بسته به سطح معیاری که دارید و تجربه ای که در تخصص شما ایجاد کرده اید، رتبه بندی دیگری در سیستم کسب می کنید. اگرچه بخشی از استخر برای رسیدن به شغل تضمین نمی کند، شانس های شما واقعی تر از آنچه شما فکر می کنید می باشد.

موسسه حقوقی پاد با تیمی متشکل از تخصصی ترین وکلای عضو ICC شما عزیزان را جهت حصول هر چه سریعتر نتایج دلخواه در زمینه های مهاجرت به کانادا ،اخذ انواع ویزا ، اقامت دائم ، اقامت موقت کانادا یاری میرساند.وکیل مهاجرت سرعت اخذ ویزای شما را به حداکثر می رساند.