کالج ها و دانشگاه های ایالت نوناووت
۲۱ دی

کالج ها و دانشگاه های ایالت نوناووت

کالج ها و دانشگاه های ایالت نوناووت

دانش آموزان یوکان و نوناووت در مناطق شمال غربی می توانند و در فعالیت های هیجان انگیز شرکت کنند. همچنین فرصت هایی را برای قایقرانی ، اسکی یا اسنوبرد، اسکی روی برف، سوارکاری و حتی یخ نوردی خواهند داشت همچنین کسانی که در نوناووت و یکوکان درس می خواند می توانند  از جشنواره موسیقی  و مسابقه سگ-سورتمه ۱۰۰۰ دلاری بازدید کنید. اگر قصد مهاجرت به کانادا برای ادامه تحصیل را دارید می توانید در کالج ها و دانشگاه های ایالت نوناووت تحصیل کنید.

دانش آموزان در سرزمین های شمال غربی، می توانید در کالج آورورا در زمینه هایی مانند خدمات بهداشتی و انسانی، پرستاری، اداری و غیره تحصیل کنند. کالج هایی در زمینه های مراقبت های بهداشتی و اطلاعات و فن آوری اجتماعی و یا حتی فرصتی برای پیگیری MBA وجود دارد . در کالج Nunavut Arctic، شما می توانید زمینه هایی مانند پرستاری، لوله کشی، آموزش معلمان و موارد دیگر را دنبال کنید.

کالج Nunavut Arctic، یا NAC، آژانس دولتی نوناووت است که از طریق قانون کالج قطب شمال Nunavut Arctic College در ۱ ژانویه ۱۹۹۵ ایجاد شد و بزرگترین مرکز خدمات پس از ثانویه در کانادا است. کالج برای پاسخگویی به نیازهای بزرگسالان و دانش آموزی Nunavummut از طریق رئیس جمهور، هیئت مدیره و وزیر مسئول کالج نونووت قطب شمال پاسخ می دهد.

وظیفه کالج این است که آموزش بزرگسالان و پس از دوره متوسطه، از جمله معامله و کارآموزی و همچنین برنامه های کارشناسی از طریق موافقت نامه های کارگزاری. در این ترتیبات، کالج عملیات برنامه را انجام می دهد، در حالی که شرکای دانشگاه کالج درجه را به آموزگاران می دهد که این برنامه ها را با موفقیت انجام داده اند.

کالج همچنین در سطح ملی و بین المللی با ترویج نسل، ارتباطات و حفظ دانش از طریق تحقیقات کاربردی در موسسه نوآوری و تحقیقاتی Ninavet یا NIRI فعال است. موسسه نوآوری و نوآوری، بخش کالج، برای شناسایی نیازهای جامعه برای تحقیق و فناوری مجاز است و به عنوان مشاور علمی دولت نوناووت عمل می کند. این موسسه همچنین از محققان دانشگاه حمایت می کند و به دنبال ترویج و حفظ استفاده از دانش و تکنولوژی سنتی اینویت است. مجوز برای تحقیقات میدانی نیز توسط موسسه صادر شده است. هر ساله حدود ۱۷۵ مجوز برای طیف گسترده ای از مطالعات، با حمایت از کار در زمینه توسط مراکز موسسه در دسترس است.

کالج شامل حدود ۲۵۰ کارمند در سراسر ۲۵ جوامع نونووت است. فعالیت های کالج شامل ۳ مرکز منطقه ای در Iqaluit، Rankin Inlet و کمبریج خلیج، ۲۲ مرکز یادگیری اجتماعی در جوامع باقیمانده و یک مدرسه فرهنگی واقعا منحصر به فرد واقع در رودخانه کلاید است.

ماموریت:

مأموریت کالج نوناووت قطب شمال، تقویت مردم و جوامع نونووت با ارائه فرصت های یادگیری طولانی مدت برای بزرگسالان نونوومیموت با ارائه برنامه های آموزش عالی بزرگسالان است که از طریق شرکای ما در سراسر قطب شمال و کانادا و با بهره گیری از مزایا دانش سنتی انویت و علم جنوب قابل دسترس تر است.

کالج ها و دانشگاه های ایالت نوناووت و یوکان
کالج ها و دانشگاه های ایالت نوناووت و یوکان

چشم انداز:

کالج Nunavut قطب شمال تلاش خواهد کرد که کالج انتخاب برای مردم Nunavut با ارائه برنامه های مربوطه از بالاترین استانداردهای ملی. در پیشرفت زبان و فرهنگ خود، فارغ التحصیلان ما ارزش آموزش و پرورش و افتخار می کنند که جای خود را در نونووت و فراتر از آن قرار دهند.

برنامه ها:

سلامتی

لیسانس علوم پرستاری (پرستاری قطب شمال)
برنامه کارگران خدمات اجتماعی
پیش از پرستاری
تحصیلات

برنامه آموزش معلم Nunavut
آموزش ابتدایی بزرگسالان
برنامه مدارک تحصیلی در دوران کودکی
دیپلم تحصیل در دوران کودکی
پایه های کالج
آماده شدن برای استخدام و آموزش (G.R.E.A.T.)
راه برای بزرگسالان دبیرستان (PASS)
قانون

برنامه حقوق مدرک Nunavut
فرهنگ

برنامه دیپلم ترجمه مترجم
برنامه گواهی احیای زبان Inuinnaqtun
برنامه دیپلم مطالعات اینویت
هنر

برنامه جواهرات و فلزی
طراحی خز و برنامه تولید
کسب و کار

مطالعات مدیریتی
تکنسین سیستم های کامپیوتری
برنامه دولتی شهرداری
دفتر اداری
تجارت و تکنولوژی

برنامه محیط زیست فناوری
برنامه های کارآموزی:

کارآموزی و کارپنتر قبل از کارآموزی
کارآموزی مسکن نگهدارنده
کارآموزی و کارآموزی قبل از کارآموزی، ماشینکاری مشعل نفت
کارآموزی و کارآموزی قبل از کارآموزی
کارآموزی و برق کارآموز قبل از کارآموزی
کارآموزی و نگهدارنده مسکن قبل از کارآموزی
اشتغال

هنر آشپزی
دوره کارآموزی و پیش دبستانی
اپراتور تجهیزات سنگین
طراحی خز و تولید
پایه

پیش فروش
دسترسی به معاملات
شراکت:

دانشگاه یادبود
برنامه آموزش معلم Nunavut (NTEP) با دانشگاه رجینا
برنامه پرستاری با دانشگاه دالوشی
قانون با دانشگاه ساسکاچوان
کنسرسیوم آموزش دریایی شیلات Nunavut با موسسه دریایی نیوفاندلند
مشارکت پژوهشی با شرکت کشتیرانی ایروینگ Incorporated

One Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *