۱۰ دانشگاه برتر آلبرتا کانادا برای تحصیل و مهاجرت به کانادا
۲۰ آذر

۱۰ دانشگاه برتر آلبرتا کانادا برای تحصیل و مهاجرت به کانادا

۱۰ دانشگاه برتر آلبرتا کانادا برای تحصیل و مهاجرت به کانادا

Top 10: Alberta Canada’s Top 10 Colleges, Ranked

برای افرادی که در کانادا تحصیل می کنند، آلبرتا خانه ای است که در آن تعداد زیادی از موسسات پس از دوره متوسطه بسیار متنوع است. علاوه بر دانشگاه های دارای رتبه بالا، آلبرتا انتخاب های قابل توجهی از کالج ها را برای دانشجویان بالقوه انتخاب می کند.و گزینه های مناسبی برای مهاجرت به کانادا میباشد.

در زیر لیستی را ایجاد کردیم که برجسته ترین کالج های محلی آلبرتا را رتبه بندی کرده و هر کدام از آنها ویژه ای را ایجاد می کنند.

۱٫ موسسه فناوری جنوب آلبرتا، کالگری

 Southern Alberta Institute of Technology, Calgary

SAIT خانه ARIS، تحقیقات کاربردی و خدمات نوآوری است. از طریق طراحی، نمونه سازی، ساخت و آزمایش تخصص، شرکت ها و افراد می توانند ایده ها و فن آوری های خود را به محصولات تجاری تبدیل کنند.

10 دانشگاه برتر آلبرتا کانادا
10 دانشگاه برتر آلبرتا کانادا

۲٫ مؤسسه فناوری شمال آلبرتا، ادمونتون

Northern Alberta Institute of Technology, Edmonton

به طرز قابل توجهی، با این حال شگفت آور نیست، NAIT بزرگترین مربی کارآموزی نه تنها در آلبرتا، بلکه در کانادا است.

۳٫ Bow Valley کالج، کالگری

کالج بوی ویل شامل پذیرش جهانی است. بیش از ۳۰ سال گذشته، بیش از ۱۵،۰۰۰ دانشجوی بین المللی از ۱۴۸ کشور مختلف میزبانی کرده اند.

۴٫ کالج NorQuest، ادمونتون

هدف NorQuest این است که برای افرادی که ممکن است دوره های کامل دوشنبه تا جمعه کامل را به برنامه خود متصل نکنند، آموزش دیده است. آنها اساسا همه دوره های خود را از طریق انواع تحویل، از جمله تمام وقت، پاره وقت، آموزش از راه دور، آنلاین، مطالعات باز، مطالعات ترکیبی، و غیره ارائه می دهند.

۵٫ Lakeland College، Lloydminster / Vermillion

کالج لیکلند در میان ۶۳ کالج انتخاب شده، بر اساس ۵۵ طبقه بندی مختلف ارزیابی، یکی از موسسات عالی در مقطع فوق لیسانس در کانادا بود. به طور خاص، آنها رتبه اول را در “بیشترین توصیه شده توسط دانش آموزان”، “بهترین مشاوره تحصیلی” و “بیشترین اساتید قابل قبول” را رتبه بندی کردند.

۶٫ Olds College، Olds

کالج Olds دریافت جایزه تعالی کارآفرینی ملی را برای توسعه برنامه خود، “روح کارآفرینی” دریافت کرد. این برنامه بخشی از تعهد و تعهد کالج ها به کارآفرینی است و دانش آموزان را با ابزار، آموزش و پشتیبانی مورد نیاز برای موفقیت می پذیرد.

۷٫ کالج منطقه Grande Prairie، Grande Prairie

GPRC با سازمان های متعددی مانند مرکز ملی تشخیص زنبور عسل و مرکز زباله های زیستی روستایی به منابع همکاری می کند تا به حفظ و حفظ محیط زیست کمک کند. دانش آموزان تشویق می شوند که با تحقیق و نوآوری در این مراکز، تحقیق کنند.

۸٫ کالج دریاچه های شمالی، دریاچه برده

Northern Lakes College, Slave Lake

کالج شمال دریاچه برنامه اعتباری دوگانه را ارائه می دهد که دانش آموزان دبیرستان را قادر می سازد تا در آموزش کارآموزی مشارکت داشته باشند یا شروع به تحصیل در برنامه پس از دوره دوم خود کنند در حالی که هنوز اعتبارات دبیرستان را دریافت می کنند.

۹٫ ریوز کالج، کالگری / ادمونتون / لتبریج / لودین مینستر

 Reeves College, Calgary/Edmonton/Lethbridge/Lloydminster

همه برنامه های کالج ریوز عبارتند از تمرین کاری در محل کار، دادن دانش آموزان به مهارت و دانش خود را در دنیای واقعی، شرایط کاری در محیط کار. این مهاجرت ها برای یادگیری جنبه های عملی شغلی ضروری است و تجربیات ارزشمند برای ایجاد رزومه کاری خود را دارند.

۱۰٫ کالج  گوزن قرمز Red Deer College, Red Deer

کالج قرمز گوزن به مرکز تحقیقات نوآوری در تولید (CIM)، یک مرکز تحقيقاتی چند ميليون دلاری در دسترس دانشجويان و اعضای هيئت علمی و نمونه برداري از لبه و تجهيزات توليدی است.

اکنون سعی کنید …
همانطور که می بینید، آلبرتا میزبان تعدادی از کالج های نوآورانه، تاثیر گذار و بسیار شناخته شده است. اکنون که شما یک نگاه اجمالی به آنچه که این کالج ها برای ارائه آن می بینید، می توانید انتخاب کنید که کدام کالج برای شما مناسب است.