تورنتو و ۱۰ جاذبه گردشگری کانادا
۱۴ آبان

تورنتو و ۱۰ جاذبه گردشگری کانادا

تورنتو و ۱۰ جاذبه گردشگری کانادا

تورنتو و ۱۰ جاذبه گردشگری کانادا است  ، با اینکه این شهر بزرگ نیست اما خلاصه خوبی از جاذبه های بالای آن است که شامل برج بزرگ CN، بزرگترین آکواریوم در کانادا و تنها قلعه کامل در شمال امریکا است.

10 جاذبه گردشگری در تورنتو

CN Tower Edge Walk

یکی از بزرگترین نشانه های کانادا و یکی از هفت شگفت انگیز از دنیای مدرن، برج CN برجسته ای از تورنتو است. در ارتفاع ۵۵۳ متر، این تعجب مهندسی در طول هر سفر از طریق شهر سخت است و شما نمی خواهید آن را از دست ندهید. فراتر از ساختمان بسیار سرد شما می توانید یک آسانسور به ۳۶۰ رستوران برای غذا در سطح جهانی ببرید. احساس کمی جسورانه؟ در طبقه شیشه ای، تنها ۲٫۵ اینچ ضخیم، ۱۱۳ طبقه بالای زمین است. می خواهید هیجان بیشتری داشته باشید؟ ۳۳ طبقه دیگر را به سمت Skypod سفر کنید. هنوز کافی نیست؟ تسمه در یک مهار، سر در خارج، و پیاده روی هیجان انگیز در امتداد لبه ساختمان با چیزی جز هوا بین شما و زمین، در تجربه EdgeWalk، نه برای ضعف قلب. این فعالیت القا کننده آدرنالین در واقع بزرگترین پیاده روی رایگان در جهان است، بنابراین شما می توانید در مورد آن یکی به دوستان خود افتخار کنید.

10 جاذبه گردشگری در تورنتو

موزه سلطنتی انتاریو
موزه سلطنتی انتاریو بزرگترین موزه فرهنگ و تاریخ طبیعی در کانادا است. واقع در مرکز شهر تورنتو، ورودی اصلی قابل توجه به موزه، که به نام “کریستال” شناخته می شود و توسط مایکل لی چین طراحی شده است، شما را به سمت راست هدایت می کند. در داخل، موزه ها نمایشگاه هایی را نشان می دهند که از دایناسورها به مصر باستان و ملل اولیه کانادا در حال اجرا هستند. این موهبتی است که در موزه های خود قرار دارد و سخت به آن دسته بندی می شود، اما به ما اعتماد می کند، می توانید چیزی را که واقعا لذت می برید پیدا کنید. همانطور که از کف تا کف می گذارید، بعد از قطب توتم ۲۵ متری، هنر، تاریخ، باستان شناسی، کانی شناسی، زمین شناسی، دیرینه شناسی، زونگی و عناصر هر معرفت دیگری را که احتمالا می توانید تصور کنید روبرو می شویم! موزه ۱۰۰ ساله با استفاده از چیزی جدید برای کشف هر بار که بازدید می کنید، مورد علاقه مردم محلی و گردشگران است.

10 جاذبه گردشگری در تورنتو
آکواریوم ریپلی کانادا
آیا ایده چهره به چهره با یک کوسه را که تنها با یک شیشه از هم جدا شده است دوست دارید؟ آکواریوم ریپلی کانادا به شما اجازه می دهد که این تجربه را تجربه کنید، در حالی که شما را با ۱۶،۰۰۰ حیوان دریایی دیگر که در محل حضور دارند، به شما نشان می دهد. ۵٫۷ میلیون لیتر آب برای میزبانی همه این حیوانات، از خفاش های جنوب، تا لوبستای غول پیکر ۶۵ ساله، به هشت پا غول پیکر و چتر دریایی قرمز می گیرد. زندگی را بر روی صخره ها کاوش کنید، در یک دریاچه خطرناک ایمن شوید، سر خود را در یک حباب در آب زیرزمینی بچرخانید، یا یک نمایش غواصی خیره کننده بگیرید. باز ۳۶۵ روز در سال است، شما همیشه می توانید به آکواریوم رپلی از کانادا برای یک روز هیجان انگیز – چه در روز کریسمس و چه در روز تولد شما – در روز کریسمس است.


منطقه تاریخی تقطیر
رستوران ها، بوتیک ها، هنرها و سرگرمی ها ادعا می کنند اداره منطقه تاریخی تقطیر با شهرت است. این روستای تنها عابر پیاده دارای بیش از ۴۰ ساختمان میراث است که در حال حاضر هر چیزی را که مسافر مدرن ممکن است از آن لذت ببرد، خانه بگذارد. مد جدید در ساختمان های بازسازی شده و ویکتوریا دیده می شود. اختراعات آشپزی در پشت دیوارهای آجری آهنین پنهان شده اند گالری های هنری و نمایشگاه های هنری میزبان رویدادها در طول سال، حصول اطمینان از اینکه محله قدیمی پر از زندگی است. این بخش نام خود را از کارخانه نوشیدنی ویسکی Gooderham & Worts که برای اشغال بسیاری از ساختمانها نامگذاری شده است.

10 جاذبه گردشگری در تورنتو
گالری هنری انتاریو – اعتبار: www.torontowide.com
گالری هنری انتاریو
۹۰،۰۰۰ آثار هنری قابل توجه در داخل دیوارهای گالری هنری انتاریو، یکی از بزرگترین و بهترین موزه های هنر در آمریکای شمالی است. از کار افتخار مجموعه گروه هنری کانادا که یکی از بزرگترین مجموعه هنری کانادایی در جهان است، پیروی کنید. سپس جهان را از گالری هنر آفریقایی به مجموعه گسترده اروپایی سفر کرده و در زمان سفر از دوران رنسانس و باروک تا امروز ادامه دهید. عکاسی، مجسمه سازی، هنر گرافیک، تاسیسات؛ روبنس، گویا، پیکاسو و رامبراند؛ AGO این همه را پوشش می دهد. حتی ساختمان کار هنری است. فرانک جری، مردی که پشت موزه گوگنهایم بیلبائو، معمار مشهور جهان و فرانک جری، متولد تورنتو، در سال ۲۰۰۸، توسعه انحصاری خود را آغاز کرد. اگر هنر را دوست داشته باشید، هیچ جایگاهی در این شهر وجود ندارد.

کاسا لما
باور کنید یا نه، تنها قلعه کامل در آمریکای شمالی در واقع واقع در تورنتو است. کاسا لوما به معنای واقعی کلمه چیزی است که شما می توانید از قلعه می خواهید. برج ها دارای منظره زیبا از شهر هستند. یک کتابخانه بزرگ و نزدیک به ۱۰۰ اتاق برای کشف وجود دارد. گذرگاه های مخفی برای کشف وجود دارد، از جمله یک تونل ۲۴۵ متر به اصطبل و خانه حامل، که دوم از آن نمایشگاه اتومبیل های رنگرزی از اوایل ۱۹۰۰ است. به علاوه، آن پنج هکتار از باغ های پر از گل های زیبا، مجسمه ها و چشمه است. هدفون های خود را وصل کنید، به راهنمای صوتی دیجیتال گوش فرا دهید و در اطراف یک قلعه در شهر حرکت کنید.

10 جاذبه گردشگری در تورنتو
تالار مشاهیر هک
اگر عبارت “هنگامی که در رم” به کانادا اعمال می شود، احتمالا با یك هاكی یخی ارتباط دارد. اگر پیش از این یک بازی را دیده اید، ممکن است بخواهید به تالار مشاهیر هاکی مراجعه کنید تا با ورزش های مورد علاقه کانادا به سرعت برسید. هاکی روی یخ اغلب برای تعریف کانادا استفاده می شود و این در اینجا نمایش داده می شود، با ۶۵۰۰۰ فوت مربع با آرتیفکت ها، موقت ها و حوالی ها مستقیما از میدان خارج می شود. در مورد ۳۸۸ عضو در تالار مشاهیر یاد بگیرید و چوب ها، دستکش ها، توپ ها و حتی تورهای از برخی از بزرگترین بازی هایی که تا کنون بازی کرده اید را مشاهده کنید. تیراندازی و مهارت های دروازه بان خود را با بازی های پیشرفته تست کنید، ببینید آیا می توانید آن را به عنوان یک مفسر بازی-by-play انجام دهید و یک صندلی را در یک اتاق پانسمان NHL ببرید. و مهمتر از همه، جام استنلی را لمس کنید.

جشنواره بین المللی فیلم تورنتو – اعتبار: Torontowide.com
جشنواره بین المللی فیلم تورنتو
هر سال، برخی از بزرگترین افراد مشهور در جهان – و تن از طرفداران خود – به گورستان انتاریو برای جشنواره بین المللی فیلم تورنتو می روند. TIFF کل شهر را به یک حزب ۱۰ روزه تبدیل می کند که طی آن شما می توانید سینما برنده شوید، فیلمسازان و مشاهیر را ببینید، یا فقط از جشن با تمام جامعه لذت ببرید. حتی اگر شما در جشنواره ماه سپتامبر در تورنتو نباشید، TIFF حضور زیادی در طول سال دارد که به میز بسیار زیادی می افزاید. TIFF Bell LightBox جدید را برای نمایش فیلم های سینمای کلاسیک و هنر معاصر خانه، شرکت در یک کارگاه آموزشی یا سخنرانی و یا دیدن هنر و سینما در نمایشگاه TIFF ببینید.

جزایر تورنتو – اعتبار: سباستین اسپاسیک
جزایر تورنتو
شما فقط باید ۱۰ دقیقه از شهر تورنتو سفر کنید تا وارد دنیای کاملا متفاوت شوید. هپ در یک کشتی و در سفر به جزایر تورنتو، یک جا جذاب پر است که در آن آرامش نام بازی است. هیچ خودرویی وجود ندارد، بنابراین شما می خواهید یک دوچرخه یا غلتک برای اجاره زنجیره ای از جزایر را اجاره کنید – سه مرکز بزرگ، Ward و Algonquin که توسط سری مسیرها و پل ها متصل می شوند. در امتداد آب، چهار سواحل زیبایی را پیدا خواهید کرد، در حالی که کلبه های تابستانی از دهه ۱۹۲۰ و باغ های انگلیسی چشمگیر، یکی از مهمترین ترس ها در زمین است. پیچ و خم در جزایر برای تست عقل خود را انجام می دهد، در حالی که فانوس خالی از سکنه شجاعت خود را تست می کند. جزیره های تورنتو از پیک نیک، به پدال بوات ها، به پونای ها، کنتراست بسیار خوبی نسبت به شهر پرانرژی ارائه می دهند در حالی که هنوز از منظره افقی لذت می برند!

10 جاذبه گردشگری در تورنتو
بازار سنت لارنس
درست در وسط منطقه تاریخی تاریخی تورنتو، یکی از بهترین مکانهای غذای شهر را پیدا کنید: بازار سنت لارنس. بازار از سال ۱۸۰۳ تا به حال شکل خاصی داشته است و هرچند این مجتمع تکامل یافته است، اما همچنان دارای یک بازار کشاورزان معتبر است – بهترین در جهان با توجه به مقاله ملی جیوگرافی ۲۰۱۲، با غذاهای خاص و رستوران ها برای هر سلیقه. همانطور که می بینید، بوی خود را حس می کنید و نمونه های تازه و پنیری را که در فروشندگان همان محل قرار گرفته اند، بیش از دو قرن فروختند. همه این تاریخ را می توان در طول عمر پیاده روی این مجتمع، که در آن محل مراکز تجاری و رویدادهای اجتماعی را نیز شامل می شود، و بی شماری از صنعتگران محلی که سوغاتی، پوشاک، جواهرات و غیره را خریداری می کنند، در یک عمق کمی بیشتر کشف می شود. آن را از روزهای سه شنبه تا شنبه بررسی کنید.

اگر شما نمی خواهید مهاجرت به کانادا داشته باشید می توانید برای دریافت ویزای توریستی توسط وکلای عضو ICC به ما مراجعه کنید .