۱۳ دلیل برای مطالعه و تحصیل درکانادا
۳ آذر

۱۳ دلیل برای مطالعه و تحصیل درکانادا

۱۳ دلیل برای مطالعه و تحصیل درکانادا

چگونه می توانید بعد از فارغ التحصیلی در کانادا بمانید و در حالی که تحصیل می کنید یک تجربه کاری ارزشمندی کسب کنید؟ آیا این تجربه کار می تواند به من کمک کند مهاجرت به کانادا را عملی کنم؟ چگونه می توانم پس از فارغ التحصیلی یک کار بسیار عالی پیدا کنم؟ چگونه می توانید یک زندگی دانشجویی را تحقق بخشید؟ برای مطالعه در کانادا به عنوان یک دانش آموز بین المللی، به سوالات خود و بیشتر در ۱۳ دلیل برتر ما پاسخ دهید.

۱٫وجود دانشگاههای برتر جهان در کانادا

نیاز به یک دلیل برای تحصیل در کانادا دارید؟ ما می توانیم ۱۳ دلیل ارایه دهیم! پس زمان مهاجرت به کانادا فرا رسیده است.

اگر شما به دنبال تحصیلات مشهور جهان هستید، کانادا آن را با چهار نفر از ۱۰۰ دانشگاه برتر دنیا شناخته است.

دانشگاه تورنتو رتبه ۳۱
UT یک دانشگاه عالی برای تحصیل در مقطع پزشکی است، زیرا طبق نظر مک لینز، نقطه عطفی در دانشگاه های دکترای پزشکی جهان است.

دانشگاه نه تنها دانشگاه تحقیقاتی و دکترای دانشگاهی است، این دانشگاه همچنین شامل دوره هایی در همه چیز از جمله باستان شناسی، علوم زیست محیطی، زیست شناسی، زمین شناسی، هنر، برنامه های کسب و کار و حتی مردم شناسی است. شما همچنین می توانید مطالعات خود را در هر دوره از تحقیق به آموزش تدریس کنید.

دانشگاه McGill رتبه ۳۲
در سال ۱۸۲۱ شروع به کار کرد، دانشگاه مک گیل دارای ریشه های عمیق در یک محوطه پژوهشی با بیش از ۱۱ دانشکده است که بیش از ۳۰۰ برنامه مختلف را انتخاب می کنند.

مک گیل نوآور افتخار برخی از پیشرفته ترین تحقیقات بین المللی در آمریکای شمالی است.

دانشگاه بریتیش کلمبیا رتبه ۵۱
ونکوور یک شهر پر جنب و جوش است و دانشگاه پردیس تورنتو هیچ کدام متفاوت نیست. با دانش آموزان بیش از ۱۴۰ کشور و یک دانش آموز از ۶۰،۰۰۰، UBC محل خوبی برای مطالعه است اگر واقعا می خواهید زندگی دانشجویی را تجربه کنید.

با توجه به نیازهای شما، دانشگاه مورد نظر خود را در کانادا پیدا خواهید کرد، زیرا در حال حاضر بیش از ۱۹۵ دانشگاه در کشور وجود دارد!

2. پیشنهاد شغلی پس از فارغ التحصیلی در کانادا
13 دلیل برای مطالعه و تحصیل درکانادا

۲٫ پیشنهاد شغلی پس از فارغ التحصیلی در کانادا

پذیرش یک پیشنهاد شغلی

تحصیل در کانادا می تواند پس از فارغ التحصیلی به پیشنهاد شغلی منجر شود. بسیاری از شرکت ها در کانادا به طور مداوم در جستجوی کارکنان با استعداد جدید هستند.

این کار نه تنها این فرصت را برای شما به ارمغان می آورد و تقریبا بلافاصله پول اضافی را به شما می دهد، بلکه محل اقامت دائم شما نیز می تواند توسط شرکت شما برای این موقعیت حمایت شود، در حالی که در طول فرایند مهاجرت شما صرفه جویی می کنید.

اگر شما تحت NOC 0، ۰۰ یا A شغلی دارید و شما پیشنهاد شغلی کانادا دریافت می کنید، می توانید ۲۰۰ امتیاز را در سیستم ورودی اکسپرس بدست آورید. یک پیشنهاد شغلی برای موقعیت NOC B شما می توانید ۵۰ امتیاز اضافی دریافت کنید.

پیشنهاد شغلی ندارید؟ بدون نگرانی!
شما می توانید برای مجوز کار تحصیلی فارغ التحصیل (PGWP) درخواست دهید. این مجوز به شما اجازه می دهد تجربه کار با ارزش در کانادا را بدست آورید.

اگر شما درخواست آنلاین کنید، باید حداکثر ۶۶ روز طول بکشد تا نتایج برنامه شما به دست شما برسد. اگر چه درصورتیکه روی کاغذ بکار ببرید، می توانید منتظر بمانید تا بیشتر طول بکشد. برای یک برنامه کاغذی به طور متوسط ​​۱۱۱ روز طول می کشد.

چه مدت مجوز کار  پس از فارغ التحصیلی در کانادا
مدت زمانی که PGWP شما طول می کشد بستگی دارد تا مدت زمان خود را در موسسه کانادایی به ثبت برسانید.

مدتزمان کار دوره
کمتر از ۸ ماه  برای PGWP درخواست نکنید
۹ ماه +۹ ماه
۲ سال + ۳ سال
برنامه PGWP می تواند تقریبا CAD 255 دلار هزینه داشته باشد، اما لطفا توجه داشته باشید که ممکن است مدارک اضافی بسته به کشور تولد شما مورد نیاز باشد.

۳ . آموزش مقرون به صرفه برای دانشجویان بین المللی در کانادا

با این حال دلایل بیشتری برای تحصیل در کانادا هست و آن یکی از مقرون به صرفه ترین مقاصد دانشجویان بین المللی است.

میانگین هزینه تحصیل دانشجویان بین المللی در موسسات عالی رتبه در سراسر جهان در حدود ۲۰،۰۰۰ دلار است و می تواند به حدود ۲۴،۰۰۰ دلار و ۲۹۰۰۰ دلار برای مدرک دکترا در ملبورن و سیدنی افزایش یابد.

درایالات متحده بیش از ۱۵،۰۰۰ دلار برای دانشجویان بین المللی که بیش از ۲۵۶۲۰ دلار هزینه تحصیل خود را پرداخت می کنند. اگر قصد دارید به یک دانشگاه خصوصی بروید، هزینه ها به ۳۴،۷۴۰ دلار افزایش می یابد.

در مقایسه، کانادا از بسیاری جهات ارزان تر است. دانشجویان بین المللی می توانند به طور متوسط ​​۲۰۵۴۰ دلار هزینه کنند. بعضی از دانشگاه ها گزینه های بیشتری برای هزینه های تحصیلی ارزان تر دارند که از ۵۰۰۰ تا ۱۶،۰۰۰ دلار در سال متغیر هستند.

دانشگاه های ارزان تر برای دانشجویان بین المللی

هزینه های کارشناسی ارشد
دانشگاه براندون $ ۵۰۰۰- $ ۸۰۰۰
دانشگاه سنت پل $ ۵۰۰۰- $ ۶۰۰۰
دانشگاه مانیتوبا $ ۱۲،۰۰۰- $ ۱۴،۰۰۰
دانشگاه وینیپگ $ ۱۲،۰۰۰- $ ۱۵،۰۰۰
دانشگاه اوتاوا $ ۱۴،۰۰۰ – $ ۱۶،۰۰۰
دانشگاه دلشویی $ ۱۴،۰۰۰- $ ۱۶،۰۰۰
دانشگاه کوه رویال $ ۱۱،۰۰۰- $ ۱۲،۰۰۰

۴ تبدیل شدن به یک شهروند کانادا

هنگام تحصیل در کانادا به عنوان یک دانشجوی بین المللی، شما می توانید درخواست اقامت دائم را حداقل دو برنامه داشته باشید.

برنامه تجربه کار کانادا؛
برنامه کار ماهر فدرال
بعضی از استان ها نیز برنامه هایی برای کمک به فارغ التحصیلان دانشجویان بین المللی در کانادا پیدا کرده اند تا یک قدم به محل اقامت دائم نزدیک شوند.

این کار از طریق چندین زیرمجموعه تحت برنامه های نامزدی استان انجام می شود. بنابراین وقتی استان را چک کنید که میخواهید حرکت کنید، مطمئن شوید که می دانید که برنامه های مناسب برای نیازهای شما مناسب است.

یکی از این نمونه ها، برنامه نامزدی مهاجر انتاریو (OINP) است که به استان اجازه استخدام کارگران ماهر می دهد که فقط اقامت موقت دارند. اگر شما موفق بوده و توسط استان نامزد شده اید می توانید برای اقامت دائم درخواست دهید.

همه این گزینه ها به شما امکان می دهند برای اولین بار درخواست اقامت دائم و سرانجام شهروندی بدهید. ساختن آن فقط یکی از دلایل زیادی برای تحصیل در کانادا است.

13 دلیل برای مطالعه و تحصیل درکانادا
13 دلیل برای مطالعه و تحصیل درکانادا

۵ نوآوری تکنولوژیک

هدست واقعیت مجازی

کانادا برای تبدیل شدن به دره سیلیکون جدید شهرتی فراوان دارد. شرکت های فن آوری غول پیکر، مانند گوگل، فروشگاه های خود را در تورنتو و ونکوور نصب می کنند، زیرا سهام تکنولوژی در ده سال گذشته افزایش یافته است.

طبق گزارش MoneyTree در سال ۲۰۱۸، کانادا ۱٫۲۸ میلیارد دلار در صنعت فناوری خود سرمایه گذاری کرد و موجب افزایش شدید نیاز به کارکنان تکنسین ماهر شد. کانادا برنامه های ویژه ای را برای پیشگیری از تقاضا از طریق جریان های مهاجرت، مانند جریان استراتژی جهانی و جریان استراتژی مهارت های جهانی، ایجاد کرده است.

شمار شغل های فن آوری نیز نسبت به این روند رو به رشد افزایش یافته است و استان ها مانند بریتیش کلمبیا در تلاشند تا با تقاضا در صنعت غذایی که بیش از ۱۰۶،۴۳۰ نفر را استخدام می کند، بر اساس آمار رسمی از گزارش آمار بانک مرکزی ایالات متحده در سال ۲۰۱۶ (https: /news.gov.bc.ca/factsheets/bc-stats-report-profile-of-the-british-columbia-technology-sector-2017-edition-1).

پرداخت هفتگی این استان به افرادی که در بخش فناوری کار می کنند، ۸۵٪ بالاتر از متوسط ​​بیکاری است. حق الزحمه! ساختن آن یکی از دلایل بسیاری برای مطالعه در کانادا، به ویژه در صنعت تکنولوژی است.

بعضی از زمینه های دیگر که باید برای تحصیل در کانادا حساب کنید:

مهندسی هوا فضا؛
بیوتکنولوژی؛
تجهیزات پزشکی
بین المللی کامپیوتر و فناوری اطلاعات؛
ارتباطات مخابراتی؛ و
اقیانوس و محیط زیست

۶ بهبود مهارت های خود را به زبان انگلیسی و فرانسوی

آیا شما یک سخنران انگلیسی زبان اول هستید؟ درباره فرانسوی چطور؟ حتی اگر شما نیستید، هنوز می توانید مهارت های خود را در این زبان ها افزایش دهید.

این روش بهتر برای یادگیری یک زبان نیست تا خود را در آن غوطه ور سازید. لازم به ذکر است که بسیاری از دانشگاه های دانشگاهی TEF (کلاس های زبان در فرانسه) و IELTS (کلاس های انگلیسی) در محوطه دانشگاه خوددارند تا به شما کمک می کند.

همراهان شما همچنین می توانند مهارت های زبان خود را ارتقا دهند، زیرا کانادا خدمات زبان را به ساکنان دائمی کشور ارائه می دهد تا به آنها کمک کند مانند کانادا یی واقعی باشند.

13 دلیل برای مطالعه و تحصیل درکانادا
13 دلیل برای مطالعه و تحصیل درکانادا

۷ .لذت بردن از تعطیلات تابستانی در سواحل کانادا !

راه بهتر برای تجربه کردن جوانان شما نسبت به دوره های بهار و تابستان که در طول ماه اوت اتفاق می افتد وجود ندارد! لذت بردن از قایقرانی ونکوور در پوشش عمیق، لذت بردن از ساحل و خورشید با بار در حزب ساحل و یا لذت بردن از فرهنگ غنی از ۱۴۰ کشور مختلف در یک شهرستان بزرگ است.

اگر در مونترال تحصیل کنید، می توانید از گالری های هنری معروف مانند موزه هنرهای زیبا در مونترال استفاده کنید. شهر همچنین به خاطر صحنه غذا شناخته شده است، از جمله غذاهای خوشمزه که واقعا می تواند جوانه های طعم و مزه خود را از غذاهای ناهار خوری آسیایی به کافه های تراس با ظرافت های فراموش نشدنی تحریک کند. شما همیشه در مونترال باید کاری انجام دهید ..

اما برای کسانی که احساس پرخوانی بیشتری دارند و مایل به کشف مناطق خارج از استان که در آن تحصیل می کنید، آگاه باشید که باید درخواست کنید:

ویزای اقامت موقت؛ یا
ETA (مجوز مسافرت الکترونیکی)
داشتن اجازه تحصیلی به این معنا نیست که شما می توانید در هر کجا در کانادا سفر کنید بنابراین اطمینان حاصل کنید که برنامه ریزی کنید تا اطمینان حاصل کنید که یک تعطیلات تابستانی کاملا فراموش نشدنی داشته باشید.

نیاز به دلایل بیشتری برای تحصیل در کانادا دارید؟ بفرمایید! کانادا یکی از غنی ترین کشورهای جهان است و دارای ۱۵۰ فرهنگ متفاوت در سرتاسر آن است.

13 دلیل برای مطالعه و تحصیل درکانادا
13 دلیل برای مطالعه و تحصیل درکانادا

۸ .بیش از ۱۵۰ فرهنگ مختلف، فرهنگ کانادا را تشکیل می دهند

آشنایی با دوستانی با نژادهای مختلف !

این نه تنها باعث می شود که کانادا یک ذوب فرهنگی باشد بلکه به این معنی است که شما می توانید تمام این فرهنگ های مختلف را در یک کشور تجربه کنید.

کانادا می داند که شما ممکن است از خانه خود بی خبر باشید، بنابراین جوامع زیادی وجود دارند و گروه های حمایتی در اطراف آن شما را راهنمایی می کنند تا شما را به جامعه محلی معرفی کنند و به شما کمک کنند.

آیا می دانید که از سال ۲۰۱۷ ۲۳ درصد از کل کانادا در خارج از کشور متولد شده اند؟ فقط اثبات تعهد کانادا به صلح، تحمل و پذیرش بیشتر است.

۹ محيط دانش آموز، محيط امن و سرگرم کننده در کانادا

شهرستان کبک، مونترال، کانادا

آیا تا به حال در مورد جرم نگران بوده اید؟ درباره آزار و اذیت درباره جنگ داخلی؟ شما لازم نیست که در مورد این مسائل در کانادا نگران باشید. طبق اعلام شاخص جهانی صلح در سال ۲۰۱۸، این کشور به عنوان یکی از امن ترین کشورهای جهان محسوب می شود که کانادا را به شدت در رتبه ۶ در جهان قرار داده است.

زیر پنج شهر برتر کانادا است که به عنوان بعضی از امن ترین مکان ها برای زندگی در نظر گرفته می شوند. چرا نگاهی به آن ندارید!

گاتینو، کبک، نقشه آنلاین جرم و جنایت را به صورت آنلاین در اختیار مرکز کانادایی سیاست های جایگزین قرار می دهد.
سنت کاترین، انتاریو به خاطر جنایات زیر محسوب می شود و محبوبیت آن شهر باغ است.
همیلتون، انتاریو؛
تورنتو، اونتاریو؛ و
کبک، کبک

۱۰٫ مکان بزرگ برای زندگی در کانادا

ونکوور یک مکان عالی برای زندگی به عنوان یک دانش آموز است که بیش از ۱۵،۰۰۰ دانشجوی بین المللی هر ساله می رسند. نه تنها برخی از بهترین دانشگاههای کانادا در اینجا قرار دارد، بلکه این شهر همچنین دارای زندگی پرطرفدار شهر است، از جمله کلابهای شب یلدا، باشگاههای ورزشی اسکی و خیلی بیشتر.

اگر شما عاشق هنر هستید، پس باید از شهر مونترال که دارای تحصیلات عالیه، شیوه زندگی و شمار زیادی از دانشجویان بین المللی است، رها شوید.

اتاوا باید در این فهرست با توجه به بازارهای پررونق آن در اداره عمومی و مراقبت های بهداشتی باشد، و این امر می تواند جای خوبی برای دانش آموزان برای کسب تجربه کاری با ارزش باشد در حالی که آنها تحصیل می کنند و به طور بالقوه اشتغال آتی دارند.

۱۱ .برای دیدن جاهای دیدنی کانادا زمان کم خواهید آورد!

این کشور در سال گذشته بیش از ۱۶ میلیون بازدید کننده داشته است که برای کشورهایی که بیش از ۴۵ پارک ملی، ۴۲ نمایشگاه ملی دارد و دارای سایت های میراث جهانی یونسکو است، از جمله Rockies کانادا، پارک های دایناسور، Lunenburg، پارک ملی Glacier و خیلی بیشتر.

بیا زمستان یا بهار همیشه می توانید کاری را انجام دهید مانند:

جشنواره غذای ژاپنی Washoku Matsuri؛
طعم ادمونتون؛
Winterlude؛
جشنواره فیلم زیرزمین کلگری؛
کالگری جرقه زنی؛
اسکی در Blackcomb؛
پیاده روی نور در کوه کوه؛
تورهای آب نیاگارا فالز؛ و
ترانس کانادا مسیر
مهم نیست اگر شما غذای خوب، ماجراجویی در فضای باز یا زندگی شبانه را دوست داشته باشید، می توانید آن را در کانادا پیدا کنید. برنامه کانادا برای خوشامدگویی بیشتر دانشجویان بین المللی

۱۲٫قوانین کانادا برای دانشجویان بین المللی برای درخواست تحصیل در کشور آسان تر شده است.

هند و چین تنها تعداد کمی از کشورها هستند که از Direct Stream Student Direct (SDS) بهره مند شده اند که زمان پردازش دانش آموزان را تا ۲۵٪ کاهش می دهد. خبر خوب اگر دانشجوی بین المللی هستید!

کشور همچنین قصد دارد تعداد دانش آموزان بین المللی را تا سال ۲۰۲۲ به ۴۵۰،۰۰۰ افزایش دهد و وعده می کند که در طول سال ها این روند ادامه یابد.

لازم به ذکر است که کانادا نیز در جستجوی فارغ التحصیلان جدید برای فرصت های شغلی جدید است. بسیاری از فرصت ها برای دانش آموزانی که از بخش ها فارغ التحصیل می شوند، مانند:

مدیریت؛
ساخت و ساز؛
دارو؛
تحصیلات؛
نرم افزار و تکنولوژی

۱۳ فرصت های تحصیلی و بورسیه های دانشجویی در کانادا

نیاز به دلایل بیشتری برای تحصیل در کانادا دارید؟ بیشتر از برنامه های بورس تحصیلی کانادا و دانشجویان بین المللی در دسترس نیست.

در زیر برخی از بورس تحصیلی در کانادا ارائه می شود.

بورس تحصیلی علوم بی مرز برزیل که سالانه ۷۵۰۰۰ بورس تحصیلی را از طریق کمک های خصوصی و دولتی تامین می کند.
دانشجویان دانشگاه Concordia دانشگاهی که دارای ۱۹۳ بورس تحصیلی برای دانشجویان کارشناسی هستند.
برنامه کمک هزینه تحصیلی کانادایی کانادا که دانش آموزانی را که در هر دانشگاه تحقیقاتی شناخته شده ثبت نام کرده اند به CAD $ 10،۰۰۰ می دهد.
بورس تحصیلی دانشجویان وینج کانادا، این به دانشجویان دکترای بین المللی داده می شود و دانشجویان را به مبلغ ۵۰،۰۰۰ دلار CAD در مدت سه سال دریافت می کند.
جایزه مطالعات تحصیلات تکمیلی دانشگاه کلگری، که دانش آموزان را به صورت کامل یا جزئی به مبلغ ۴۰،۰۰۰ CAD می پردازد.
برنامه تحصیلی بین المللی لستر ب. پیرسون از دانشگاه تورنتو برای ۳۷ دانشجوی استاد دانشگاهی است که شخصیت کلیدی در جامعه آنهاست.
جایزه دانشجویان بین المللی دونالد آره وراون برای کسانی که از زمینه های فقیرنشین هستند، برای تحصیل در دانشگاه B.C. تا سه سال.
فکر کنید کانادا برای شما مناسب است و می خواهید بیشتر به عنوان یک بین المللی آینده نگر باشید.