برنامه مهاجرت تجاری استانی
۲۲ شهریور

برنامه مهاجرت تجاری استانی

برنامه مهاجرت تجاری استانی

بیشتر استانها در كانادا دارای توافقی با دولت كانادا هستند كه به آنها اجازه می‌دهد تا مهاجرانی را كه علاقمند و اقامت در آن استان هستند را انتخاب كنند. اگر شما برای مهاجرت به كانادا از طریق یکی از استانها اقدام می‌كنید، باید اول به استانی كه علاقمند به اقامت در آن هستید درخواست داده و پروسه گزینش استانی را كامل كنید. آن استان، درخواست شما را بر اساس نیازهای مهاجرتی خود و تمایل حقیقی شما به اقامت در آن مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

بعضی از استانها برنامه مهاجرتی تجاری خاص خود را به عنوان یکی از برنامه‌های مهاجرت استانی خود دارند. اگر شما علاقمند به زندگی در یكی از این استانها هستید، باید سرمایه گذاری تجاری خود را در آن استان انجام دهید.

در زیر لیستی از برنامه های مهاجرت تجاری استانی را میتوانید مشاهده کنید:

برنامه استانی آلبرتا (برنامه كشاورزی)
برنامه استانی بریتیش كلمبیا
برنامه استانی مانیتوبا
برنامه استانی نیو برانزویك
برنامه استانی نیوفاندلند و لابرادور
برنامه استانی مناطق شمال غربی
برنامه استانی جزیره پرنس ادوارد
برنامه استانی انتاریو
برنامه استانی ساسكاچوان
برنامه استانی یوكان
پس از اینكه شما به وسیله یك استان یا منطقه مورد انتخاب شدید، شما باید یك درخواست جداگانه به اداره شهروندی و مهاجرت كانادا (CIC) برای اقامت دائم بدهید، سپس یك افسر دولت فدرال درخواست شما را بر اساس قوانین مهاجرت كانادا ارزیابی می‌كند. شما باید مراحل ارزیابی آزمون سلامتی و پزشكی و امنیتی و عدم جرم را بگذرانید. همچنین باید نشان دهید که پول كافی جهت پشتیبانی از خود و خانواده تان پس از رسیدن به كانادا دارید.

_______________________

موسسه حقوقی ما با وکلای غیر ایرانی باتجربه میتوانند شمارا در این مسیر راهنمایی کنند.

موسسه حقوقی پاد : ۰۲۱۲۶۱۱۶۶۹۱-۰۲۱۲۶۱۱۶۶۹۸