۵ راه ساده برای مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۹
۲۵ اسفند

۵ راه ساده برای مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۹

۵ راه ساده برای مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۹

دولت های فدرال و استان های کانادا به طور مداوم برنامه های خود را به روز رسانی می کنند تا اطمینان حاصل شود که مهاجرت به کانادا چه برای تازه واردان و چه برای کشور کانادا موفق بوده است. در حال حاضر بیش از ۸۰ برنامه برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. به همین دلیل مسیر هر کسی برای مهاجرت کانادا منحصر به فرد خواهد بود. مهاجرت به کانادا آسان نیست. مراحل متعددی وجود دارد که باید برای موفقیت در امور مهاجرت باید پذیرفته شوید. همچنین فرآیند می تواند چند ماه و در برخی موارد چند سال طول بکشد. اما اگر شما می دانید که چه گزینه هایی در دسترس هستند، می توانید تغییرات را انجام دهید و از ناراحتی ها و تاخیر ها جلوگیری کنید.

نحوه دریافت ویزای کانادا:

۵ راه  برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. که در زیر به تک تک آن ها می پردازیم

۱٫ برنامه اکسپرس ورودی

برنامه مهاجرت به کانادا که اجازه می دهد مهاجران در کانادا به عنوان کارگر ماهر از طریق ورود اکسپرس زندگی و کار کنند. سیستم جدید اجازه می دهد که شهروندی و مهاجرت کانادا (CIC) به طور فعالانه مهاجرانی را که مهاجرت می کنند و مهارت های مربوط به برنامه های مهاجرت اقتصادی فدرال دارند، انتخاب کنند و آنها را انتخاب کنند.

برنامه کار ماهر فدرال (FSWP)

برنامه تجاری ماهر فدرال (FSTP)

کلاس تجربه کانادایی (CEC)

برنامه ورود اکسپرس همچنین به استانها و قلمروهای مختلف اجازه می دهد از این سیستم برای استفاده از نامزد مناسب به عنوان بخشی از برنامه های نامزد استان استفاده کند تا تقاضای بازار کار برآورده شود.

۲٫ حمایت خانواده کلاس

اتحاد مجدد خانواده یکی از گوشه های سنگ سیاست مهاجرت کانادا است. خانواده های کانادا می توانند بستگان خود را به طور دائم به کانادا بفرستند. به منظور واجد شرایط بودن برای حمایت از نسبی خود، باید شهروندی یا اقامت دائم کانادا باشید. همچنین افرادی که می توانید حمایت کنید عبارتند از: همسر و فرزندان زیر سن ۲۲ سال (برخی از این استثنائات وجود دارد). حامی والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ شما دیگر گزینه ای در این زمان نیست. با این حال، شما می توانید آنها را به کانادا تحت رده سوپر ویزا آورده است.

 راهای ساده برای مهاجرت به کانادا در سال 2019
راهای ساده برای مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۹

۳٫ LMIA ویزای کار

بسیاری از متقاضیان مهاجرت کانادا برای اولین بار از پیشنهادات شغلی کانادا، درخواست ویزای کار و سپس بر اساس آن، مهاجرت به کانادا می کنند. LMIA شامل تأمین یک پیشنهاد شغلی کانادا است، داشتن کارفرمای کانادایی برای LMIA هر چند سرویس کانادا و سپس درخواست برای درخواست مجوز کار پس از LMIA تایید می شود. این یک فرآیند بسیار درگیر است اما میتواند منجر به اقامت دائم کانادا شود.

۴٫ برنامه های نامزد استان (PNP)

مسیر PNP تبدیل به یک روش فزاینده ای برای مهاجرت به کانادا می شود. استان های کانادا مانند آلبرتا، انتاریو، بریتیش کلمبیا و دیگران برنامه های مهاجرتی خود را توسعه می دهند که اغلب منجر به یک روند سریع می شود. با این حال، رده PNP به طور کلی مستلزم آن است که متقاضیان پس از ورود به کانادا در استان های مربوطه اقامت دارند. علاوه بر این، اکثر PNP ها به منظور واجد شرایط بودن، نیازمند یک پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی هستند.

۵٫ مهاجرت سرمایه گذار کانادا

این گروه سرمایه گذار برای افرادی که دارایی های خود را در خارج از کشور اداره می کنند یا خیر هستند، طراحی شده است. با اجازه دادن به افراد با تجربه کسب و کار در اقتصاد کانادا سرمایه گذاری می کنند، آنها به رشد کلی و رشد کلی کانادا کمک می کنند. اساسا دو برنامه سرمایه گذار در کانادا وجود دارد: برنامه سرمایه گذاران فدرال و برنامه کبک. هر دو برنامه تقریبا مشابه هستند و نیاز دارند که متقاضیان دارای ارزش خالص بالا باشند و سرمایه گذاری بزرگی در یک صندوق سرمایه گذاری تأیید شده برای یک دوره ۵ ساله انجام دهند. مهاجران سرمایه گذار می توانند همسران و فرزندان خود را به عنوان اعضای وابسته به برنامه های خود به ارمغان بیاورند.

موسسه حقوقی پاد و تیم متخصصش خوشحال خواهند شد که به شما کمک کنند دقیقا مشخص کنید که بهترین گزینه برای رسیدن به اهداف مهاجرت شما چیست. شما می توانید از طریق این موسسه ارزیابی رایگان خود را آغاز کنید .

کانادا برنامه ریزی طولانی مدت مهاجرت را اعلام کرد که برای افزایش تعداد مهاجران از طریق برنامه های اقتصادی، حمایت از خانواده و برنامه های دیگر در سال های آینده استقبال می کند.