۶ برنامه جدید مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۸
۷ آذر

۶ برنامه جدید مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۸

برنامه های مهاجرت به کانادا همیشه در حال تغییر است. برنامه ها باز و بسته می شوند، امتیازات پر می شود، دسته ها خاتمه می دهند و جریان های جدید هر روز ایجاد می شوند. اگر شما علاقه مند به مهاجرت به کانادا هستید، مهم است که با تمام این تغییرات به روز شوید تا مطمئن شوید که شما برای مهاجرت واجد شرایط هستید. با ما آغاز کنید و ما را با همه چیزهایی که لازم است بدانید مطلع سازید. در اینجا فهرستی از ۶ برنامه جدید مهاجرت کانادا در سال ۲۰۱۸ است.

آلبرتا  Alberta

آلبرتا یکی از زیباترین استان های کانادا است. در اینجا شما می توانید برخی از ویژگی های طبیعی کشور، مانند پارک ملی Banff، Rockies کانادا و Lake Louise پیدا کنید. شهر پایتخت ادمونتون، شهر جشنواره است؛ با این حال، مردم به کالگری می آیند که در آن همه از زندگی جهانی جهان اولی لذت می برند. در سال ۲۰۱۸، آلبرتا دو جریان مهاجرتی را معرفی کرد.

۱٫ اکسپرس ورودی مرتبط با جریان اکسپرس Express Entry Linked Stream

در حال حاضر برای اولین بار، آلبرتا قادر است افراد را از استخر شناور اکسپرس ورودی نامزد کند. همانطور که شما ممکن است در حال حاضر شنیده اید، برنامه ورود اکسپرس یکی از سریع ترین راه های مهاجرت به کانادا است؛ این می تواند تقریبا شش ماه طول بکشد تا درخواست شما پردازش شود.

با معرفی آن، آلبرتا از یک جریان بزرگ مهاجران آماده برای ساختن خانه جدید خود در کانادا لذت خواهد برد. به منظور دستیابی به موفقیت در این برنامه، شما باید یک نمره عالی رتبه بندی جامع (CRS) داشته باشید. این شماره مبتنی بر سرمایه هسته ای شما است که شامل عوامل مانند توانایی زبان، تجربه کاری، تحصیلات و غیره است. رزومه خود را به روز کنید و بر روی فرانسوی و انگلیس تان بنویسید تا به زبان اسپانیایی به آلبرتا، کانادا دسترسی پیدا کنید.

مهاجرت کانادا شما را به برف می برد!

6 برنامه جدید مهاجرت به کانادا در سال 2018
6 برنامه جدید مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۸

۲٫ فرصت شغل مورد علاقه  Opportunity Stream

این جریان اهداف افرادی را که در حال حاضر در آلبرتا مشغول به کار هستند و جایگزین جریان جریان و جریان استراتژیک کارآفرینانه شده است. شما می توانید برای این برنامه واجد شرایط باشید اگر شما تمام وقت در یک موقعیت کار کرده اید و اگر حداقل سطح سرمایه انسانی مورد نظر استان را برآورده می کنید.

 استان نوا اسکوشیا کانادا  Nova Scotia

نوا اسکوشیا یکی از سه استان دریایی کانادا است. این یکی از کوچکترین استانهاست، دوم تنها جزیره پرنس ادوارد است. پایتخت مشهور هالیفاکس است. این استان برای غذاهای دریایی معروف است، حتی  به عنوان سرمایه دریایی کانادا نیز دیده می شود. اگر شما عاشق اقیانوس هستید، این مکان برای شماست، زیرا تقریبا به طور کامل توسط دریای عمیق آبی محاصره شده است.

راه های متعددی وجود دارد که می توانید خانه جدید خود را به نام نوا اسکوشیا بسازید و ما خوشحال می شویم که این فهرست رشد  کند با:

۳٫ جریان اولویت های بازار کار   Labour Market Priorities Stream

این جریان برای جذب افرادی که مهارت و تجربه کاری مورد نیاز در نوا اسکوشیا را دارا می باشند ،طراحی شده است. آموزش ابتدایی دوران کودکی به عنوان یکی از مناطق کمبود مهارت ها شناخته شده است. ایده جریان این است که جمعیت استان را رشد دهد و زندگی تمام شهروندان آن را بهبود بخشد.

این جریان همچنین به سیستم ورودی اکسپرس مرتبط است، بنابراین ما توصیه می کنیم که تحت این دسته بندی قرار دهید، اگر علاقه مند به مهاجرت سریع هستید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط خاص اکسپرس یا هر برنامه دیگر مهاجرت کانادا با ما تماس بگیرید اینجا.

۴٫ جریان خون پزشک   Physician Stream

اگر شما یک دکتر هستید و امیدوار به مهاجرت به کانادا هستید، موفق باشید، زیرا نوا اسکوشیا به شدت به شما نیاز دارد. جریان خون پزشک یک جریان بسیار تعریف شده است، مخصوصا هدف پزشکان عمومی، پزشکان متخصص و پزشکان خانواده است. به غیر از داشتن تجربه کاری در یکی از این مشاغل، شما همچنین باید یک پیشنهاد شغلی از مجوز پزشکی نوا اسکاتلند داشته باشید.

مهاجرت کانادا به نوا اسکوشیا
نیوفاندلند و لابرادور  Newfoundland and Labrador

نیوفاندلند و لابرادور، تا سال ۱۹۴۹، زمانی که به کنفدراسیون کانادایی پیوسته بود، یک کشور به تنهایی بود – و ما خیلی خوشحالیم که آنها انجام دادند. در این ناحیه دریایی، طبیعت در مرکز قرار دارد. این یکی از کمترین مناطق پرجمعیت در کانادا است و به همین دلیل، منطقه ای مناسب برای بریدن بخش خود بهشت ​​است. دو دسته زیر این را برای کارآفرینان و سرمایه گذاران آسان تر می سازد تا استان را به خانه جدید خود تبدیل کنند.

۵٫ طبقه کارآفرین دانشجویان بین المللی  International Graduate Entrepreneur Category

همانطور که از نامش بر می آید، این رده برای دانش آموزان قدیمی است. با این حال، به منظور واجد شرایط بودن برای طبقه کارآفرینان بین المللی، شما باید از هر دو دانشگاه یادبود یا کالج شمال آتلانتیک در نیوفاندلند و لابرادور فارغ التحصیل شوید. شما همچنین باید یک مجوز کار معتبر و قصد ایجاد، مدیریت و یا همکاری یک کسب و کار در استان داشته باشید.

6 برنامه جدید مهاجرت به کانادا در سال 2018
6 برنامه جدید مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۸

۶٫ طبقه کارآفرین بین المللی   International Entrepreneur Category

این یک طبقه کلی کارآفرین است که افراد را هدف قرار می دهد که مایل به ایجاد، مدیریت و یا همکاری یک کسب و کار در استان هستند. اگر شما به این دسته پذیرفته شوید، مجوز کار موقت داده می شود که می توانید برای شروع کارهای کارآفرینی خود در نیوفاندلند و لابرادور استفاده کنید.

مهاجرت کانادا به نیوفاندلند و لابرادور
کانادا به طور مداوم برنامه مهاجرتی خود را بهبود می بخشد. تا سال ۲۰۱۸، حداقل ۶ جریان مهاجرتی جدید ایجاد شده است تا مردم را به سرزمین فرصت های خود هدایت کند. همانطور که فرآیند بیشتر تعریف می شود، الزامات و معیارها مشخص تر می شوند. هر کسی به شما می گوید که دشوار است پیش از تمام روند مهاجرت در کشور – با ما شما مجبور نیستید.

اگر شما علاقه مند به هر کدام از جریانهای ذکر شده در بالا هستید و یا فقط مایل به مهاجرت به کانادا هستید، به تیم خود نیاز دارید. امروز با ما ثبت نام کنید و اطمینان حاصل می کنیم که تمام سردرگمی و رمز و راز در مورد مهاجرت کانادا روشن است. بیایید به کانادا برسیم ۰۲۱-۲۶۱۱۶۶۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *