۹۰۰ شغل جدید در کانادا برای سیستم آموزشی سال ۲۰۱۹
۸ آذر

۹۰۰ شغل جدید در کانادا برای سیستم آموزشی سال ۲۰۱۹

شغل در کانادا برای ۶۰۰ معلم و ۳۰۰ کارمند پشتیبانی

از سال ۲۰۱۷، بیش از ۳۵۰ شغل در کانادا برای معلمان برای مقابله با کمبود معلم آلبرتا ایجاد شده است. لازم به ذکر است که برای کمک به مدیریت کودکان مبتلا به اختلالات یادگیری، ۱۵۰ کار اضافی برای کارکنان پشتیبانی ایجاد شده است.

۹۰۰ شغل جدید در کانادا برای سیستم آموزشی سال ۲۰۱۹

این سال آلبرتا قصد دارد سیستم خود را حتی بیشتر بهبود بخشد. نه تنها گفته است که بودجه آموزشی خود را افزایش می دهد، بلکه کانادا قصد دارد استانداردهای خود را با ایجاد ۶۰۰ کار مشاغل جدید در کانادا در سال ۲۰۱۹ بهبود بخشد. با بودجه جدید ۳۹۳ میلیون دلاری، ایجاد شش مدارس جدید و بهبود وضعیت یک سیزده ساله وجود دارد.

براساس بیانیه وزیر دارایی آلبرتا، جو سیسی، “این مدارس جدید برای جلوگیری از افزایش هزینه ثبت نام، که ۶۰۰ تن از معلمان و ۳۰۰ کارمند جدید را به کلاس های آلبرتا اضافه خواهند کرد، بایکسترها هستند.”

آلبرتا قصد دارد اطمینان حاصل کند که تمام مدارس، “به سرعت ساخته شده و براساس بودجه ساخته شده و ساخته شده است تا نیازهای دانش آموزان، خانواده ها، جوامع که از آنها در آینده برای چندین دهه استفاده می کنند، ساخته شود”. David Eggen، Minister of Education Canada.

چگونه بسیاری از مدارس جدید در سال ۲۰۱۸ در آلبرتا ساخته می شوند؟

شش مدارس جدید باید با بودجه جدید در سال جاری ساخته شوند. در زیر یک جدول ساده در مورد نام مدارس، محل آنها و نمرات آنها آموزش می دهد.

École a la DécouverteAlbertaK-6
Heritage Valley Chapelle EastAlbertaK-9
Mahogany ElementaryCalgaryK-4
Evanston ElementaryCalgaryK-9
Skyview Ranch Elementary/Middle School………CalgaryK-9
South Lethbridge Public SchoolLethbridge……K-5

مشاغل آموزشی در کانادا برای متقاضیان بین المللی

اگر تا به حال شده که بخواهید به عنوان یک معلم در کانادا کار کنید، در اینجا برخی از چیزهایی که باید بدانید را به شما می گوییم.

چگونگی تبدیل شدن به یک معلم در آلبرتا

اگر شما قصد دارید یک معلم در آلبرتا شوید، باید درباره IPC بدانید.

IPC یا گواهینامه حرفه ای موقت مورد نیاز است اگر شما برای اولین بار در آلبرتا تدریس می کنید. این برای دو سال اول کار تدریس در کانادا مورد نیاز است. لطفا توجه داشته باشید که این کار نیمه وقت را به عنوان یک معلم نمی پذیرد، این فقط شمارش می شود اگر شما یک کارمند تمام وقت هستید.

پس از این دو سال، می توانید پس از درخواست یک گواهینامه حرفه ای PPC یا دائمی درخواست دهید.

حداقل مورد نیاز برای پذیرش IPC
شما از دانشگاه فارغ التحصیل شده اید
شما دارای درجه شناخته شده است که دارای یک برنامه آماده سازی قبل از خدمات از وزیر آموزش و پرورش است.
شما در دوره خود حداقل یک سال و نیم سال دوره های آموزشی حرفه ای دارید و
شما حداقل ۱۰ هفته آموزش تدریسی تحت نظارت را در سطوح ابتدایی یا متوسطه دارید
لطفا توجه داشته باشید که اگر میخواهید به عنوان یک معلم مدرسه ابتدایی یا معلم راهنمایی شوید، باید شرایط اضافی را بپذیرید. شما می توانید این را در وب سایت آموزشی آلبرتا پیدا کنید.

چه مقدار معلمان در آلبرتا می پردازند؟

وقتی در کانادا تحصیل می کنید چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟ حقوق برای معلمان ابتدایی / ابتدایی سال اول می تواند از ۵۳،۶۳۲ تا ۵۸،۵۰۰ دلار در سال باشد.

با این حال، یک گزارش از سوی دولت بحرین نشان می دهد که آلبرتا یکی از چهار استان با بهترین امتیاز است که به عنوان یک معلم کار می کند. در اینجا حقوق برابر از کمترین ۶۱،۴۸۹ دلار تا ۹۹،۱۱۹ دلار در سال است.

آیا می خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ الزامات مهاجرت می تواند مشکل باشد. جایی است که ما وارد می شویم و شغلی که بر می گزینیم بسیار مهم است!

از تاخیر و کارهای غیر ضروری جلوگیری کنید. برای دریافت آخرین اخبار مهاجرت با ما تماس بگیرید.۰۲۱-۲۶۱۱۶۶۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *